Suzuki SV 1000 (2007)

Vlastník martymb
Vloženo 29.5.2018
Aktualizováno 29.5.2018

SV 1000 + černá celá + poslední rok výroby = můj ,,jednorožec"

KTM 990 SuperDuke: ani nevím, možná cena. . . . možná mi neseděly barvy. . . . . možná jsem chtěl zůstat věrnej ,,esku" ve znaku a kulatýmu světlu

První dojmy - Úplně první dojem byl rozpačitý, jsem asi trochu skeptik a tak jsem nečekal, že na mě někdě čeká opravdu taková motorka v dobrém stavu, nepadená a zachovalá. Zkušební jízda byla velmi rozumná, zvláště po 5 ti měsíční zimní přestávce. V každém případě začnu tím, že jsem vážně nečekal, že to bude až takhle divoká motorka. Padla do ruky uplně hned (přechod z SV 650).

Proč jsem si vybral tento stroj? Protože moje první motka byla Suzuki, moje druhá motka byla Suzuki a třetí tak proč né Suzuki .

Mám už něco najeté, řekněme 1500 km. Zkušenosti jsou tedy malé, ale můžu říct, že velké SV mě vážně překvapilo. Budu srovnávat s malým tedy SV 650. Jede víc a furt a hned a pořád chce víc. Motor je pecka jsem asi ,,Vésexuál". Bví mě ten zátah odspod až navrch . A zvuk . . . . balada pro ouško a celá ves určitě sdílí mé nadšení . Brzdí dosti dobře, nemám problém. Podvozkově mi sedla taky dobře. Jen jsem trochu ladil odskok na zadním tlumiči - odskakovalo moc se mi zdálo. Ovladatelnost perfekt, je to ouzká motorka, takže mi přijde, že zatáčky jsou zábava.

martymb
martymb napsal 21.06.18 v 23:38

miki83 : díky, kdyby bylo více času, tak jsem byl zájemce o Tvoji 2005 s výfukama Quill

martymb
martymb napsal 21.06.18 v 23:37

miki83
miki83 napsal 21.06.18 v 17:54 10b.

Taky jsem jí měl, beze sporu dobrá motorka. At´ dělá radost

v-twin
v-twin napsal 29.05.18 v 22:44 8b.

Správnej počet válců!