Honda CBR 125R (2004)

Vlastník jaroslav44
Vloženo 23.6.2018
Aktualizováno 24.6.2018

moje první motorka A1 chtěl jsem co možná nejlepší v porovnání cena /výkon a vybral jsem si CBR125r.

Yamaha YZF-R125: cena

První dojmy - líbila se mi rychlost a ovladatelnost,spotřeba.Jeliko ž jsem před ní měl ještě enduro a byl zvyklý na velké rozpětí řídítek a odlišný posed byly moje pocity při prvním řízení této motorky smíšené avšak jsem si po pár km rychle zvykl.Co mě naopak zklamalo byly rozměry motorky.Přijde mi že tento model byl dělán výhradně na holky či kluky 175cm max.

Stroj jsem si nakonec pořídil kvůli ceně.Jako 16cti letý jsem hledal co nejlevnější a co možná nejrychlejší.při koupi měla najeto 28000 km,pár plastů chybělo a pár jich bylo polámaných.Nešlo lanko od tachometru a přední pneumatika chtěla vyměnit.Nakonec s pár dalšími investicemi mě motorka vyšla na necelých 38 tisíc.Při první vyjížďce jsem si začal rychle zvykat na větší klopení do zatáček narozdíl od mého endura a to mě začalo neuvěřitelně bavit.Tato Honda má ale na mojí postavu a řekl bych na všechny kdo mají nad 175 cm rozměrově malá.Dá se na ní jet ale čím vyšší jste tím víc směšně to vypadá.Motorku bych doporučil všem začínajícím motorkářům i pokročilým mladším jezdcům.Je s ní mnoho legrace a na 125 poměrně slušný výkon.u

Milan1963
Milan1963 napsal 25.06.18 v 11:32