Suzuki AN 650 Burgman (2014)

Vlastník Jirka_Canon
Vloženo 31.7.2018
Aktualizováno 31.7.2018

Náš dálkař. Na krátké trasy a po Praze máme Yamahu N-Max. Taky dobrej šotek

Motorka koupena od http://www.motart.cz/

BMW C 650 GT: BurgMan 650 exe nám lépe vyhovuje pro dálkové jízdy, je pohodlnější, má lepší brzdy, větší kufr a je na silnici jistější.

První dojmy - Je to už náš 3. Burgman, AN-400, AN650 exe K-8 , AN650 exe z. Opět super !

Motorku bych doporučil pro - Pro starší kluky, kteří chtějí jezdit dálky a nepřehodí už nohu přes pořádnou mašinu :-)

Doplňky na motorce - Velké plexi a kufr, obojí GiVi

Suzuki BurgMan AN650 exe z model 2014.
Co dodat ? Luxusní svezení, stavitelný štít, vyhřívané sedlo i hefty. Modernizovaná vidlice krásně bere i velké nerovnosti. Oproti předchozím modelům místo 6-ti sedmistupňová CVT převodovka, automat s možností ručního řazení. Nižší otáčky posunuté k max. točivému momentu, menší spotřeba, větší komfort. Zbytečně nepodřazuje, prostě to vychytali. Dostatečně výkonné brzdy. Chybí kontrola trakce. Úložný prostor pod sedlem na velkou tašku adidasku, k tomu máme Givinu 55l. Vystačíme s tím na 14 dní ve dvou. Batúžková spokojená, dobře padnoucí úchyty, pohodné sedlo, do 130 km/h na ní nefouká. Na dlouhé cesty jako dělaná. Cestovní rychlost po dálnici ( v Evropě ) 120 - 140. Ale dá se s tím i kličkovat po Praze. Máme za sebou m.j. Stelvio, bez problémů. Nejdelší cesta za den Peschiera del Garda - Praha 805 km. A to jsme ještě došli z garáže na pivo