BMW R 1150 R (2001)

Vlastník Marge01
Vloženo 3.9.2018
Aktualizováno 16.7.2019

Nádherná, silná, nahatá Přesně to, co jsem si představovala. Žádný plasty, žádný barvičky..prostě elegantní dáma s výkonným motorem a super vlastnostmi..

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice)

Suzuki DL 650 V-Strom: BMW je hezčí a silnější:-)

První dojmy - Pohodlná, výborně ovladatelná motorka, perfektní úložné prostory a fajnový dojezd..

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro vyšší motorkáře co rádi cestují a vyhovuje jim spíše klidnější stroj, (který ale umí v případě potřeby jet i velmi rychle:-) )

Doplňky na motorce - Objednala jsem si prodloužení plexi-na dálnici se myslím bude hodit. Jinak už vše potřebné měla.. prodloužení dorazilo a je super!!

Zamilovala jsem se do dovolených na dvou kolech. Doposud jsem jezdila s Banditem 600. Byl moc fajn, nic mě nebolelo ani po 3000km..jenže! Měl vyšší spotřebu takže byl člověk furt nervozní, kde najde benzinku a taky neměl kufry a do brašen mi teklo.. Prostě jsem se rozhodla, že přišel čas na pořádnou velkou motorku Po dlouhém hledání kdy jsem nenacházela nic podle mých představ-tedy retro naháč, který málo žere,má úložné prostory a je na dlouhé trasy... mi padla do oka tahle bramborka A bylo jasno.
Koupila jsem jí v bazaru s kompletní servisní knížkou a servisní historií. Má ABS, vyhřívané rukojeti-super věcička..-), origo kufry+horní Kappa, origo tankvak, zánovní pneu..
Trochu jsem se jí lekla,když jsem jí viděla naživo. Přeci jen oproti Banditovi je to velká "kráva" A ještě ten motor.. Ale když jsem na ní sedla a nastartovala, tak všechen strach opadl. Perfektně se ovládá.Do zatáček se sama naklání a vůbec nemá tendenci padat Nízkootáčkový motor si jen tak bublá-takže po dálnici jedu rychle,ale naprosto v klídku.Na Banditovi to byl vždycky strašnej řev.. Spotřebu mám zatím 5-6, ale nemám moc naježděno- zatím jsem bohužel spíše projížděla kolony na D1,takže dostala zabrat
Myslím, že na dlouhé cesty bude ideální..

MajaRC
MajaRC napsal 11.12.21 v 17:24 10b.

Zdravím šikovnou motorkářku. Hezká a faj motorka i řidička. Měl jsem možnost se na R1150R projet kolem Poličky. Půjčena od bratra. No paráda od prvního rozjetí. Hezky se vede. Za plynem šla krásně a seděla na cestě jak přilepená.Do zatáček padala sama. Nahota ji taky sluší. Jen trochu mi více poskakovalo zadní kolo. Zřejmě proto, že seřízena na větší váhu. A ten zadek s kufry ji taky sluší. Brzdy na rozdíl od mého Transalpa stačilo jen šimrat. No možná budu od jara její nový majitel. Je taková jiná a chvíli trvalo než se mi zalíbila. Určitě jste spolu v simbióze jako jedno tělo. Přeji ať se máte navzájem rády a jezděte tak rychle aby Vás anděliček strážniček stíhal. Moc obdivuji ženy, které sednou za řídítka motorek. MajaRC z OV.

matejGSX
matejGSX napsal 12.07.21 v 03:20 10b.

Jinak to hodnotit nejde.
Ať dělá jen radost.

sakal01
sakal01 napsal 24.10.20 v 23:28

Krásná motorka a ještě hezčí majitelka!

Xbechrd
Xbechrd napsal 12.08.19 v 14:43 10b.

Mark09
Mark09 napsal 12.08.19 v 13:15 10b.