Ducati Streetfighter 1098/s (2009)

Vlastník JA-NE
Vloženo 25.9.2018
Aktualizováno 20.2.2022

S jednou nohou v hrobe s druhou v base a s tretou v pekle.Pokukovali sme po sebe asi 3 roky.nevedel som sa ale rozlucit s Hypermotardom a mal som pocit ze jazdecky som este neodozrel.. a naozaj, nedozrel :D

Motorka koupena od od kamosa.. - necelych 18000km servisovana v znackovom, takze spokojnost.

První dojmy - este sa nekamaratime.. stale sa ma snazi zabit.. :) stale to chce po zadnom.. je todost nekompromisny bajk.. Ale bude to chciet postelovat podvozok..hlavne predok. uvidime.. sila motora je pocut uz po nastartovani ked motor bezi na volnobeh. Kombinacia temixov a otvorenej spojky to je to co chcem! Uz sme sa skamaratili :)

Motorku bych doporučil pro - Jazdec by mal byt aspon stredne pokročilý..teda ak si to chce uzit... Velky plus je mat to zrovnane medzi ušami.. vacsinou sa pohybujes daleko za rychlostnými limitmi..

Doplňky na motorce - su tam smerovky Z monster 1200, kryty chladica RG racing, pritlacak + otvorena spojka + padak prednej osky CNC racing, na zadnom kole je padak osky Rizoma ,Termignoni + ECU, tlmic riadenia Ohlins, napustak Ducati performance,skrateny drziak spz Ducati performance, karbon a tak..Radialne pumpy standard na kazdej poriadnej Ducatke. Vylepsovat ani velmi nieje co...

Vybral som som si ju lebo je to etalon svojej triedy. Navyse vela podobnych bajkov sa nevyraba.. ruku na srdce, kto by ju nechcel jazdit...

spolujazdca si za sebou nechcem a neviem predstavit
ulozny priestor = 0
Respekt tam je a musi byt, motor je vybusny.. tazko sa mi sada na inu jak duknu..vsSPetko mi pride nuda co nebrzdi nezataca a vazi tonu.

Brzdy topka, podvozok detto. kovane kola.. proste nalozeny bajk .. komponenty su ozaj to naj co sa da na bajk nasypat...zmysel to dava pri palbe..

na nadrz som dal TECH-SPEC

podvozok uz posteloveny na mna takze mega super spokojny. Jazdime Ducati cup, po ceste sa s tym neda.. teda da ale..
Zere gumy aj brzdove platnicky.

momentalny najazd 24000km
Servis je drahy ale je to Ducna takze si nepomozem. :)

aktualne po velkom servise pripravena na sezonu 2020

Motorka je fakt spolahliva.. co je pre mnohych asi prekvapenie kedze sa bavime o Ducati :)

22.2.2022.Tak, motorka odservisovana a predana. nase cesty sa rozisli pretoze som prestal jazdit CUP a po ceste.. no.ehm.. casu stale menej.. som ale rad ze sla do spravnych ruk, lebo poviem vam, kupci co na to chodili.. cista katastrofa. samí "odbornici". Uzili sme si spolu kopu zabavy a je to bez debat zatial naj stroj na ktorom som kedy sedel.

Uvidím co dalej ale iste nieco pokojnejšie. v hre je TRIUMPH 1200R alebo Skaredak 09SP.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 17.11.22 v 16:10 10b.

to nejde jinak

aikon1
aikon1 napsal 06.02.22 v 18:41 10b.

Rebélie

jps13
jps13 napsal 17.08.21 v 19:28

Moc pěkná Ducatka-super kousek. Samozřejmě plný počet 10 bodíků.

Krakatau
Krakatau napsal 10.02.21 v 11:02

Popis hodný Streetfightera.

Hříbek
Hříbek napsal 22.01.21 v 20:08 10b.

Pěkně ji dáváš za uši ať parádně šlape i v nové sezóně