BMW C 650 GT (2018)

Vlastník Motoamater
Vloženo 28.10.2018
Aktualizováno 15.12.2020

Je to skútr, který má vlastnosti motorky. Velmi dobré krytí proti větru a dešti. Pohodlné i pro dva. Promyšlený úložný prostor.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - První nákup, ale vše proběhlo OK

Yamaha T-max: Nakonec jsem vzal BMW - výkon a dle mě více motorková. Ale možná v budoucnu sahnu i na Tmaxe-)))

První dojmy - Najeto 900km - jede velmi dobře, výkon nechybí. Výborné krytí předním plexi, trochu fouká na ruce. Padla hned do ruky. Překvapil mě zvuk motoru - stejné jako motorka. hmotnost motorky se dá zvládnout. Jízda super. Jediné co bych zlepšil je odpružení. Ale prý je děláno na silnice mimo ČR-)))

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo už nechce řadit, je pohodlný, bolí ho záda a chce si užít cestování.

Doplňky na motorce - Zadní box, taška na tunel, držák MT, difuzory, deka na zimu a pár drobností.

Mám najeto 900km. Se skútrem se lze projet i s partou velkých motorek. Vyhovuje mě, že neřadím a posez vhodný pro "bolavá" záda-)))

Hmotnost motorky je OK. Jízda i se spolujezdcem super. Super je brzda ihned jak vykopnete boční stojan. Dát motorku na hlavní stojan je velmi snadné - dobře vymyšleno. Super je el. plexi, které lze nastavovat za jízdy.

Motorka je super v zatáčkách i dálnicích - naopak nevhodné na rozbitých silnicích a kde to drncá-((

K cestování je super si koupit zadní kufr a tašku na tunel mezi nohama. V kombinaci s prostorem pod sedlem je super i se spolujezdcem.

Doplňky už mám, tak příští rok dám další info

Co je ještě super doplněk je držák na telefon, který je vodotěsný a nabíjí bezdrátové!!

Motoamater
Motoamater napsal 17.08.20 v 21:42

Tak po dvou sezonach musim konstatovat, ze je to vyborna motorka. Sice zvazuji prechod na GS 1250, ale nikdy na tuto strojovnu nedam dopustit!!!