Yamaha MT-09 (2018)

Vlastník Davson13
Vloženo 28.10.2018
Aktualizováno 28.10.2018

Motorka, která má charakter a vzhled dospělé motorky, ale hravost dítěte.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum HK (Hradec Králové) - Naprostá spokojenost. Velmi příjemný prodejce

Honda CB 650F: Menší výkon než MT-09. Design, který neurazí, ale nenadchne.

První dojmy - MT-09 jsem poprvé viděl na výstavě. Když jsem ji zahlédl, věděl jsem, že ji jednou chci mít ve své garáži. Jak jsem si na ní sednul, věděl jsem, že jsem si vybral správně. Motorka, která mě uchvátila designem, ale také motorem.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil někomu, kdo má něco "nalítáno". Každopádně ne pro úplného začátečníka

Doplňky na motorce - Plexi štít Yamaha, páčky Rutan, rolny a padáky SW-mototech.

Yamahu jsem si vybral hlavně kvůli vzhledu. Neotřelý design byl přesně pro mě. Chtěl jsem jezdit hlavně kratší výlety, tedy ne žádné cesty do zahraničí. Motorka měla hezky vypadat, mít dostatek výkonu a hlavně měla být taková, aby mě po několika jízdách nepřestala bavit. Proto padla volba na MT-09.

Tříválec je motor, který Vás nadchne již při rozjetí na první rychlostní stupeň. Výkonu má dostatek a to nejen ve vysokých otáčkách. Musíte si jen dávat pozor, protože umí být i zákeřná.

Zkrátka je to motorka, kterou jsem si přesně představoval. Neotřelý design, motor s mamutím tahem a neomezený přísun "fun factoru" z ní dělají neobyčejný naháč.

Davson13
Davson13 napsal 18.11.18 v 18:35

Thoms_D Pro mě nejlepší motorka a nejlepší volba . Vzhledem i charakterem

Thoms_D
Thoms_D napsal 17.11.18 v 12:14 10b.

MT 09, skvělá volba

dekel
dekel napsal 30.10.18 v 06:26 10b.

Majk157
Majk157 napsal 29.10.18 v 11:08 10b.