Harley Davidson XL 883R (2008)

Vlastník cvrky
Vloženo 2.11.2018
Aktualizováno 3.11.2018

Píše se rok 2015 a konečně jsem si řekl,že jsem dozrál.Sice malej,ale můj první Harley.

První dojmy - Byla zima,takže dojmy žádný,svezl jsem se až na jaře a zjištění bylo jasný,je to slabota,ale to se dalo čekat od malýho sportyho.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo začíná a nebo někoho malýho,na zem dosáhne fakt každej,vyježděný lidi ruce pryč,je to pěkná motorka,ale nejede.

Doplňky na motorce - Výfuky Python a KN filtr.

Tak po všech těch japoncích,italkách a němčourech jsem si řekl,že je čas pořídit pořádný americký železo.No pořádný,jak se to vezme,až vám bude někdo vykládat,že sportster 883 jede tak kecá,ale tím nechci říct,že by se na tom člověk pěkně nesvezl,ale ten motor je fakt slabej na tu váhu poctivýho železa.Ale díky týhle motorce chápu,co lidi na tom kultu okolo HD maj,je to prostě jinej pocit a ty vibrace a zvuk jsou prostě návykový.Zvládnul jsem s ním i jednu dovolenou a je to fakt na pohodu a žádnej stres.Jo a když otevřete garáž,tak tam stojí Haryk a to je prostě paráda,kdo má ten ví o čem tady píšu.Abych ještě doplnil,design je parádní na HD,ta oranžová a loukotě se dvěma kotoučema vpředu se mi prostě líbí,jízdní vlastnosti jsou v pohodě na motorku vážící 250kg,co vás limituje jsou stupačky nízko,takže co chvíli taháte stupačky po zemi a předjíždění si musíte dopředu načasovat,předjíždění na motor moc nefunguje,chce to řadit a přemýšlet dopředu.Brzdy jsou na tomhle modelu v pohodě,žádný kusadla,ale motorku zastaví bez problému.Se spolujezdcem jsem nikdy nejel,tak nemůžu hodnotit,ale asi to nebude úplně to pravý ořechový.Jo a úložnej prostor 0,ale to jsem neřešil.Nakonec jsem se ho zbavil,ale už to ve mě zůstalo a další bike je zase HD,ale tentokrát už plnotučnej.