Yamaha YZF 1000R Thunderace (1996)

Vlastník cvock
Vloženo 18.12.2018
Aktualizováno 18.12.2018

Znáš to. Pohled. Srdce se rozbuší. Hned víš, že to potřebuješ, že to musíš mít, že bez toho nemůžeš žít.

Motorka koupena od pejtan (Libňatov) - Parádní dohoda. Drží slovo. Pokec o 2 kolech. Vše jde hladce. Pohoda.

První dojmy - Koupeno 12/2018. Zatím jen poznatky bez jízdy, páč na ježdění není počasí a nechci motku před odstavením na zimu ani zasvinit. Proto riskuji odstavení bez řádného testu všech funkcí, navíc zároveň věřím prodejci, že je vše tak, jak mne informoval. Jé, ta je hééézkááá. Sedím na ni v poho, svoje krátké nohy mám až dole, dokonce došlapuji téměř celým chodidlem. Na řídítka dosáhnu, ale nesmím dál kynout, páč ve svých letech mám už teď pupek na nádrži. Vánoce musím vynechat, jinak na jaře budu řešit přepákování řídítek. Jinak supr stroj. S vlastnostmi se seznámím až na jaře. Věřím, že to nebude propadák. Sjezdil jsem se dosud již s ledasčím a od tohoto výkonostního děsu-běsu (v době svého vzniku) určitě nebudu žádat "pilu", ani okruhy mne nelákají. Chci jen občas jet rychleji a cestovat s tou mojou v klidu s pocitem dostatečné síly v případě potřeby.

Motorku bych doporučil pro - Těžká odpověď. Je to velice individuální pohled každého jedince. Určitě by měl být zájemce alespoň trochu vyježděný a měl by vědět, co očekává od motorky tohoto druhu.

Jako taková malá odměna dospělou mašinou za strasti v tomto, pro nás šíleném, roce.
Jízda s motorem zatím ani metr. Sedím na vcelku pohodlném sedle, nohy na zemi, ruce trochu natažené, břicho opřené o nádrž mi říká, že už ani kilo navíc. To budou Vánoce...
Brzdy brzdí, rám drží, vše funguje. Motor běží v klidu, zvuk supr. Světla a blinkry OK, i klakson řve. Se svoji postavou (malé pivo) mám ovládací prvky pohodlně na dosah, vidím dokonce i kontrolní prvky. Ještě si zkusit pár km, před sezónou udělat servis, a pak hurá do nové sezóny. Přes zimu se rozhodnu jestli a jaké doplňky pořídím.

-Jandys-
-Jandys- napsal 20.12.18 v 23:51 10b.

Krásná fešanda

Seri34
Seri34 napsal 18.12.18 v 21:59 9b.

pekna klasika :)