KTM 1290 Super Adventure R (2018)

Vlastník Snipito
Vloženo 27.1.2019
Aktualizováno 4.2.2019

Chtěl jsem kupovat starší 1090, a do prodejny jsem si šel na ty motorky jen sednout abych věděl, jak bude pohodlná...

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim)

První dojmy - No, sednul jsem na ni a už jsem z ní nechtěl dolů, tak jsem si ji nakonec koupil novou ten den:-D

Ještě jsem na ní neměl možnost moc najezdit. Mám jen 250km ale celkově ji hodnotím hodně pozitivně. Na cestě se chová velmi komfortně a kultivovaně do doby, něž zatáhnu za heft... pak se moje stolice odstředivou silou tlačí ven... Miluju ten pocit když se mi z pod helmy dere úsměv z toho adrenalinu

Takže edit 4.2.19

Všem děkuji za kladné hodnocení a spoustu komentů!

Měli jsem s ženou možnost, nebo spíše potřebu doplnit vinotéku něčím dobrým. A tak nás nenapadlo nic lepšího než si v sobotu 2.2. zajet na Jižní Moravu pro vínko.
Nahodil jsem Boční kufry od BIG HUSKY (díky Romane, jsou skvělé!) a vyrazili jsme.¨
Počasí parádní na únor... 12stupnů a sluníčko... Dokupy jsme najeli 550km s přestávkou na Moravě na oběd a nákup lahví.

Jízdní vlastnosti 10/10

komfort 9/10- 1 bod dolů z důvodu zadních stupaček. Kvůli výfuku nemá žena dost místa na nohu.(vyřeším širšími stupačkami)

Výkon 100/10 (ACH BOŽE!!!)

Horní padací rám Outback Motortek mi zachránil levý bok. Na originálních gumách z výroby jsem najel do blátivé polní cesty a předek ujel. V malé rychlosti jsem s ní žuchnul na levý bok a vše pobral tento nástavbový rám. Za mě jedině chvála a můžu doporučit. Chce to nové gumy. Asi vyzkouším ověřenou kombinaci předek TKC80 a zadek Mitas 07 dakar...

Tondys1405
Tondys1405 napsal 03.02.19 v 20:05 10b.

Ivoš mi vyprávěl jak jsis ji omylem koupil Taky mám o ní zájem. Jen moje peněženka se zatím na to netváří Počkám další sezonu jaké budeš mít z ní dojmy a pak se můžeme potkat u Ivoše Myslím, že víš u kterého. Ta poslední fotka je z jeho plácku Samozřejmě ti posílám 10b

fsmoula
fsmoula napsal 03.02.19 v 10:52 10b.

Hezká kačena za 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.02.19 v 09:52 10b.

Velká gratulace
Parádní strojovna

Lombardo
Lombardo napsal 30.01.19 v 15:00 10b.

Paráda - ten desing předku se povedl - motor pecka. Užívej

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 29.01.19 v 08:12 10b.