Hyosung Comet GT 650 R (2004)

Vlastník Lolmeded
Vloženo 23.3.2019
Aktualizováno 3.8.2019

Po opravě je to bomba mám rád když má motorka nějakou tu váhu a tady to jde cítit pro mnohé je to ale spíš na obtíž :D

První dojmy - Těžká pro mě silná a krásna bestie a s upraveným výfukem krásně odplivuje.

Mám svou motorku moc rád asi jako skoro každý pán své motorky, ale vyskytl se jeden problém co mi prozatím nejde vyřešit. Když se rozjíždím tak motorka někdy cukne a vystřelí dopředu. Je to opravdu nepříjemné, dělá to jak na jedničku a na dvojku ale pouze při rozjezdu ze stání když je motorka v pohybu tak ani necukne. (A není to problém s citlivostí spojky.) Kdyby někdo věděl čím to je moc by mi pomohl.

Hery22
Hery22 napsal 08.05.19 v 15:09 10b.

Sice Korejec, ale pěkná motorka, viděl jsem ji poprvé v Istanbulu, taky červenou a musím říct že se mi fakt líbila

Piki
Piki napsal 05.05.19 v 21:56 8b.

Povedené stroje...

Goodji
Goodji napsal 23.03.19 v 20:58

To "vystřelení dopředu" dělá spojka. Měl jsem to na K125 taky. Při rozjezdu se spojka místo plynulého dovření jakoby" zakousne". Tady je jediná pomoc - koupit kvalitní spojkové lamely a plechy.

Goodji
Goodji napsal 23.03.19 v 20:26 10b.