Kawasaki ZX7R (2000)

Vlastník kaw.38
Vloženo 21.6.2019
Aktualizováno 7.5.2021

Je krasná , velká , charismatická , její zvuk nenapodobí ani Česka filharmonie. A ta má ve světě safra dobré jméno

Motorka koupena od Rozsy (Opava-Město) - Férové jednaní , známe se roky. Co řekne pláti. Tohle je druha ZX7 , kterou od něj mam.

První dojmy - Tohle je moje druha ZX7. Tu první jsem z blbosti před 10 lety prodal. Po dlouhém hledáni se mi naskytla tahle šedá.

Doplňky na motorce - Kryt sedla , otevřena koncovka Takkoni , MRA plexi šedé typ originál ( ta osazena černa bublina se mi nelíbila ) . Plánuji novou expanzku ( není originální ).

Kawasaki ZX7-R je důkazem toho že mašina nemusí byt nejvýkonnější , nejlehčí a nejobratnější , aby byla úspěšná a oblíbena. Stačí totiž , když ma charizma a duši. Na svou dobu ma perfektní podvozek, nechá si toho dost líbit i díky tomu že je plně nastavitelný. Motorka je sice trochu těžší , ale rám je tuhy a na cestě se skvěle vodí. Jízdní pozice patři mezi sportovní oldschoolovky - ruce s hlavou jsou dost nízko a zadek vám tenké a tvrdé sedlo šponuje hodně nahoru. Když přijdete bliž okamžitě se vám vybaví závody. Superbaiková klaní devadesátých let , řežba , drifty bez kontrol trakce... Elektrika tehdy v motorce zajišťovala akorát jiskru na svíčkách a oheň v žárovkách. Zkratka klasicky superbike z doby , kdy superbike měl 3/4 litru a k vítězství nebyl ještě potřeba nejvýkonnější laptop s týmem ajťáku , jenž na každou zatáčku přeprogramáva podvozek i průběh motoru. Tahle mašina je prostě kultovní a málokdo se za ni neotočí.
28.5 2020 - Tak po roce něco málo dodám. Už nejsem žádný mladoch a sem tam se ozve me zápěstí a nějaká ta ploténka. Když sni slezu všechno mě bolí Zvažoval jsem že bych ji prodal. Nějak se přesto přenesu , uvnitř mi to nedá. Je to krásna motorka. Nedám ji , zatím si ji nechám
28.11 2020 - Uběhly nějaké úpravy. Kryt sedla , plexi , origo výfuk , polepy. Je ve stavu jak jsem si ji představoval
3.5 2021 - Motorka šla ze zdravotních důvodu se slzou v oku k novému majiteli. Chuděra víc stala , než aby jezdila. Prodej mě mrzí. Snad ji Ondra využije víc.

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 22.03.21 v 09:35 10b.

Parádní a i černá jí sluší

MichalR10
MichalR10 napsal 14.03.21 v 16:26 10b.

Krásná kultovní motorka...

-Jandys-
-Jandys- napsal 26.11.20 v 23:27

je pěkná to jo, ale byla i předtím v origo

SkidOV
SkidOV napsal 12.04.20 v 16:51 10b.

Pěkný stroj i popis, ať slouží.

vwlasta
vwlasta napsal 02.04.20 v 13:14 10b.

Pěkné strojek