Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Milasss
Vloženo 28.6.2019
Aktualizováno 3.8.2019

Absolutně perfektní, pohodlná moto, se slušným výkonem, super ovladatelností a nenáročným servisem.

První dojmy - Hned padla do ruky a zůstane doma až...do smrti :-).

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, kteří chtějí trošku cestovat (není to asi na courání do 50km - to je na ní málo, ale taky to někdo dá), mašina má dostatek výkonu pro dva lidi i s bagáží.

Doplňky na motorce - Padáky, kufr, štít,

Od mládí jsem jezdil na základních motorkách 50-tky, 250-tky, 350-tky, 650-tky. Pak jsem si dal přestávku cca 10 let a celou tu dobu jsem nad přemýšlel co si koupím. Pak jsem jednou uviděl Brevu (asi tak před 7-mi lety). Začal jsem se dívat i na jiné mašiny např. Monstry, Fazer a pořád je porovnával s Brevou. Pak jsem myšlenku na nákup mašiny zase odložil (práce, rodina, čas) a to celé pořád dokola. Minulý rok jsem byl u známého, který motorky (veterány) sbírá. To mne opět vrátilo do hledání. Po cca roce jsem jí našel. Je doma. Najel jsem s ní zatím cca 1500km a je to neskutečný mazel. Přes léto dostane novou garáž s vytápěním. Byla v servisu a dostala všechny nové náplně včetně pneu. A manželka si ze mne kvůli ní dělá akorát srandu.

Milasss
Milasss napsal 26.07.19 v 14:05

Všem děkuji. Určitě sem budu dávat tak do 14-ti dnů aktuální foto. Čím víc na ní jezdím, tím větší radost přináší. V jejím případě platí "Na co jsem čekal tak dlouho, že jsem si jí pořídil až teď? "

Milasss
Milasss napsal 26.07.19 v 13:42

Martin1042
Martin1042 napsal 23.07.19 v 06:48 10b.

Ať slouží a užij si třesoucí se kozy

kuzmič
kuzmič napsal 22.07.19 v 00:19 10b.

Krásná třesoucí se motorka...

Ventil-TP
Ventil-TP napsal 15.07.19 v 01:51 10b.

Super volba. Brevu budu mít v srpnu třetím rokem a za tu dobu najeto 35tkm, momentálně 85tkm a neměnil bych Mám brouka v hlavě, ty leštěný límce, no uvidím