Suzuki AN 400 Burgman (2001)

Vlastník -havlis-
Vloženo 28.7.2019
Aktualizováno 18.4.2022

Jedná se o maxi skutr. Je to výborný stroj, dá se jezdit v jakemkoliv počasí

Yamaha Majesty 400: Vzhledově je hezčí Burgman

První dojmy - Houpe se, kroutí se. :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro jednoho člověka, když sedne druhý už to moc sedí nad zemí díky tomu pakovaní, takže když na cestovaní v páru, tak to chce 650 nebo nějaký novější aby měl klasicky dva tlumiče v zadu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, alarm a s dalkovým startem, měřič napětí baterie s USB vývodama, led diody v budíkach

Nechtěl jsem motorku jelikož nemám zaklopku a furt bych blbnul. Dale jsem chtěl nějký stroj co je na vše- jede za malo, dá se v tom hodně převezt, da se jezdit za jakehokoli počasí- kdž někam jedeme , je kam odložit věci a když nakupujeme, tak je to také kam dát. Na velké zatížení není 400ccm dělaná jelikož má zadní přuzinu pod nadrží a je to pákované, takže se to strašně houpe a lehce se dá někde škrtnout.
Dále se musíl hlídat hladina oleje, není tam prostě žadná kontrola a burgman prostě olej bera ať se děje co se děje. JInak je to super stroj, nechtěl bych se toho ani zbavit, velký, pohodlný.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 29.07.19 v 07:05 10b.

Dobrá volba. Když se ti to houpe, přitvrď si tlumič pod sedlem a bude to držet. Jinak vše jsi celkem dobře popsal. S touhle mašinkou mám velké zkušenosti. Největší blbost, co inženýři z Japonska provedli, je absence měření hladiny oleje, nebo aspoň tlaku. Hodně Burgošů jde kvůli tomu do kytek.