Kawasaki Z 1000 (2010)

Vlastník Bukyman
Vloženo 15.8.2019
Aktualizováno 15.8.2019

Je to motorka která je každou svou části duši ďábla,doslova a do písmene ďábelská jízda.

Honda CB 1000R: Zedko je hezčí,výrazně ostřejší křivky....

První dojmy - Těžiště je nízko,velice dobře ovladatelná i když na mou postavu 197cm je na hraně únosnosti.

Po patnáctileté pauze jsem si opět koupil motorku a vybíral jsemezi naked,to byla jasná volba. I když favoritka byla Agusta Brutalle tak jsem nakonec zařadil námořní místo Zedko r.v. 2010-2013. Na druhém místě bylo CB1000. O Zedku jsem toho hodně přečetl,zvlášť co se spolehlivosti motoru týče. Jediné co se dá vytknout jsou ty vybrané ve středních otáčkách,ale to jsem z recenzí už věděl. S mou skoro 200cm výškou jsem to s výběrem neměl moc lehké,Zedko je fakt na hraně. Ale svěže i pěkné,jak ve městě tak i mimo. Nemá Plexi a tká vysoké rychlosti nejsou moc příjemné. Batůžek jsem ještě nevezl ale stačí pohled na to tvrdé minisedadlo a je jasné že na dlouhé trasy to nebude úplně košér. Rád cestuji a poznávám a se Zedkem se jakžtakž cestovat v jednom dá. Kufry mu nesluší,takže řešení je tankvak,postranní textilní brašny a nlza sebe síťku či tunel. S přestávkami se pak dá ujet x set km :) Určitě Zedko pojezdím a v budoucnu třeba verzi SX trochu více cestovnější a pohodlnější,ale stále s těmi sportovními a ostrými křivkami :)

MateoZ
MateoZ napsal 28.10.20 v 04:15 10b.

Ahoj, měl bych dotaz
Mám 192cm a tak se chci zeptat jak se na zedovi sedí? Dá se to ustát? Jak na tom člověk vypadá?
A zajímá mě jestli si seděl i na modelu z roku 2005 třeba.

vopák
vopák napsal 17.08.19 v 16:31 10b.

Litrovej zed je parádní..nezvyklý barvy celkem. užívej