Ducati Monster 821 (2016)

Vlastník menfromczech
Vloženo 12.9.2019
Aktualizováno 1.5.2020

Hbitá, lehká, Italská fešná holka za kterou se každý otočí. Má krásný zlobivý zvuk za kterým se zas každý otočí...

Yamaha MT-07: Trochu menší - vlastně jsem jí skoro zasedl
Suzuki GSX 750: Mám rád Transformers, ale asi jen ve filmu. Moc futuristický vzhled

První dojmy - Jsem začátečník, takže nemohu objektivně posuzovat rozdíly jiných strojů. Moc se mi líbí jízdní režimy které motorka nabízí - kontrola trakce a citlivost ABS. Je vlastně o 15kg lehčí než motorka se kterou jsem se učil v autoškole. Za mě určitě super stroj na začátek a to jak do města tak i na delší výjezdy

Monstra jsem si koupil i přes spousty negativních komentářů o spolehlivosti - myslím, že se jedná o dávnou minulost. znáte ty vtipy, ne...
Na druhou stranu jsem ho vybral asi je to paradox, kvůli pozitivním recenzím, pak vyhrávalo provedení, kvalita vybraných komponentů a hlavně kvůli vzhledu, zadruhé kvůli kontrole jízdních režimů, kde si můžete volit mezi třemi. Když vezmeme v potaz relativně malou váhu motorky, pohodlný posez, tak tu máme výbornou motorku na začátek s velikánskou pravděpodobností, že jen tak neomrzí a vydrží bavit nadlouho.

Mám v současnosti najeto s motorkou kolem šesti tisíc km a jsem rád, že jsme se kdy potkali. Nejen, že s ní jde blbnout, ale taky jezdit dálky. Mám denní rekord tuším 420 km a má řiť byla úplně v poho. Posez je tak trochu na strejdu, ale mě to vyhovuje.

Na motorku určitě doporučuji dokoupit krátký držák RZ, ten originální je zbytečně dlouhý... Pořídil jsem si vyhřívané ručky, padáky, a plégo. Dál už jí hyzdit nebudu

kubanec96
kubanec96 napsal 13.09.19 v 05:43 10b.

Dobra volba..