Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1991)

Vlastník Cyluss
Vloženo 17.10.2019
Aktualizováno 17.10.2019

Super stroj, stara poctiva masina co vali bomby jako mladice:)

Honda XL 650V Transalp: důvod neuveden

První dojmy - Na prvni dobrou jsem ji vzal, sice prvni jizda se mi zdala trochu neohrabana ale to nemuzu s jistotou rict jestli to bylo mnou a nebo masou, ted uz jsme se zzili a je to cajk... mozna trochu bojuju s vysokym tezistem ale je to jen o zvyku

“Minusy” jsou asi velka hmotnost, vysoko teziste a mekke predni vidle...
Plusy: rve z nizkych otacek, krasne radi a vysoky posed. Ma velkou nadrz za kterou se daji dobre schovat nohy pri chcanci:)
Na dlouhe trasy ve vetsi rychlosti to urcite neni, na lacovku pres vesnice je to upa ok, na jeden zatah skoro 5hod v kuse jsem jel v pohode (gumy Mittas 09 dakar).
Nemam na ni jeste tolik nalitano abych tady rozumoval, postupem casu budu chytrejsi ale kazdopadne pro nadsence co nepotrebuji lestenku na predvadeni je tenerka fakt supr, vse co ma mit masina tak tahle to ma;)

Jenik789
Jenik789 napsal 30.10.19 v 11:47 10b.

@ Vidle - olej se ma menit pravidelne, ale kdo dava novy ze? Pruziny taky uz mohou byt starim unavene - >dej progresivni pruziny, novy olej a zkontroluj gufera a uvidis, ze to nebudu tak mekke. supertenere.cz

Márty44
Márty44 napsal 18.10.19 v 11:50 10b.

Super motorka,držák na špuntech co zvládne asfalt tak i drsném terén.Dave vybral jsi dobře..