Ducati Monster 796 (2013)

Vlastník Paťas6
Vloženo 29.12.2019
Aktualizováno 29.12.2019

Motorka, od 2 majitele najeto lehce přes 7000 km, v dobrém stavu.
Budu porovnávat s Yamahou MT-07.

První dojmy - Moje již 4 motorka (poslední byla MT-07), ale zatím nejlepší na který jsem prozatím seděl. Nejprve jsem se s ní musel sžít, ale teď bych nechtěl jinou

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji lidem, který chtějí od motorky víc než jen jízdu, ale chtějí i emoce, a to si myslím, že tenhle malej Monster splňuje

Doplňky na motorce - Laděné carbon výfuky Termignoni –> krásnej zvuk

Od malička jsem byl vychovanej k italkám. Můj táta vlastnil x Ducatek a vždycky jsem obdivoval, jak někdo mohl vyrobit něco tak krásnýho jako je například malej Monster.
Ty krásný a plynulý křivky si prostě člověk zamiluje.

Pocity z jízdy

Poprvé když jsem se posadil, překvapila mě krasně široká nádrž a hluboký posez, byl jsem zvyklý z MT-07 na spíše vzpřímenou pozici. Po X jízdách jsem cítil daleko lepší jistotu ve vyšších rychlostech oproti MT-07. Podvozek je o něco tužší a dává lepší feedback, než u Yamahy. Yamaha je spíš univerzálnější motorka. Zajímco Yamaha si nechala líbit 50 na 4, tak Ducatka si říká o 2. Obě jsou to nádherný motorky, ale moje srdce dalo přednost emocím, a pocitu z jízdy, než univerzalitě.

Nyní se spolu chystáme na 2 sezónu a už se jí nemůžu dočkat.

Figi25
Figi25 napsal 24.01.20 v 11:29 10b.

Moje první zkušenost z Ducati byla právě 796 a díky tomu dnes mám taky italku, i když jinou Ať slouží

Marfusha
Marfusha napsal 15.01.20 v 18:47 10b.

mám taky a za mě skvělý a zábavný bike

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 05.01.20 v 16:34 10b.

Mám a vím o čem je řeč
.Bohužel poslední na co se montuje sexi jednostraná kyvka.Krom Monster 1200.Dále jedna z posledních která se chová jak neurvalý klacek-což miluji.Pokud nebudu donucen ji prodat tak si ji nechám na vždy.Dnešnímu směru Ducati kdy se chování motorek vede ke zklidnění a vlastmostmi ke 4 válcům moc nerozumím.
Ducati byla vždy jiná a tak to mělo zůstat.

Normik
Normik napsal 03.01.20 v 21:51 10b.

S laďákama parádní mašina

vojtechposmourny
vojtechposmourny napsal 02.01.20 v 06:39 10b.

Parádní, tenhle monster se mi z těch novějších líbí nejvíc.