Ducati Multistrada 1200 (2010)

Vlastník Tjadyda
Vloženo 6.2.2020
Aktualizováno 6.2.2020

Krásná, pohodlná a velká motorka. Po serii tisícovek jeden ital s malicko větším obsahem. Univezálnost a všestranost motorky je opravdu vinikající a i batůžek si vrní blahem :)

První dojmy - První dojmy jsou absolutně nepopsatelné, člověk sedí vysoko, vidí daleko a ještě kevšemu to jede jak z praku. Volba palivových map udělá z motorky na moment beránka, ale jedním kliknutím je tam zase ten italsej ďábel a to já rád. Také pro mne první velký dvouválec.

Jakož už kalendářem starší osoba, jsem koukal po nějaké velké a pohodlné motorce. Na BMW ještě nejspíš nenadešl čas a možná ani nenadejde :D Tento stroj je opravdu naprosto uchvatnej. Po "pár" ůpravách výkonu je ten dvouválec i za nižších otáček poměrně kultivovaný a po městě už ne tak uhrkaný. Brzdy jsou skvělé a trochu nezvyk jak se to celé maličko potopí při prudším brždění. Sic nemám plně elektronický podvozek, ale už tento vaši "sedinku" dostane do nebe :) prostě jako by tam hrboly vůbec nebyli. Spolujezdec musel chvíli nacvičovat jak se na tu "kozu" leze, ale těď už mi ji nedovolí prodat.

Petr45
Petr45 napsal 08.02.20 v 20:51 10b.

Ať slouží.

Brukev
Brukev napsal 07.02.20 v 23:37 10b.

To se proste musí zkusit .. píšu to tu často , ale tahle motorka umí neskutečné věci a kdo rad rychle cestuje, tak o ni musí uvažovat ...
Dobra volba a užívej

cicolably
cicolably napsal 06.02.20 v 19:57 9b.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.02.20 v 16:42 10b.

Pěkná, at' ti i dál dělá radost.

technick
technick napsal 06.02.20 v 16:33 10b.

Krásná