Honda CB 500 (1999)

Vlastník Autoškolák
Vloženo 28.2.2020
Aktualizováno 2.5.2020

Motorka je živá, nádherně ovladatelná. A i když mám kratší nohy, tak stále v pohodě dosáhnu na zem. Motorku určitě ocení i lepší jezdci. Výkonem vás nezklame.

Suzuki GSF 600 Bandit: Pro začátek jsem si raději vybral slabší motorku ;)

První dojmy - První dojem byl úžasný, motorku jsem si hned "ošahal." Po zahřátí jsem vyzkoušel malinko přidat a musím říct, že jsem byl velice překvapen zrychlením z nižších otáček. O vyšších otáčkách se ani nebavím:). Ovladatelnost na svých 200kg super!

Motorku bych doporučil pro - Motocykl doporučuji jak začátečníkům, tak zkušeným jezdcům. Určitě si ho užije každý.

Tolik zkušeností ještě nemám, abych mohl psát nějaké větší recenze.

Je to má první "velká" motorka...

Motor šlape jak hodinky, při nízkých otáčkách má tendenci se cukat. To ale většina motorek.
Volnoběh je potřeba trochu zvýšit, otáčky byly dost nízko a motorka samovolně na vteřinu snižovala své otáčky. Šlo to pocítit na zvuku motoru. Teď jsem volnoběh trochu zvýšil a krásně to drží:).
Pokud nekoupíte kufry, tak je úložný prostor malý. Tak akorát pro základní věci a malé pití.
Spotřeba cca 5l ekonomickou.
Zatím s ní jezdím po normálních cestách, na větší terén bych to neviděl.
Dál jak 150km jsem na ni necestoval, ale tak šlo to. Největší problém byla ztuhlá ruka od plynu a je tam lehce méně prostoru pro rozkrok.
Ještě motorka malinko plavala v zatáčkách.

havran30
havran30 napsal 28.02.20 v 19:28 6b.

AHOJ,dobrá volba kus historie,v Německem motto radu jsem četl 99 roce test rozborky motoru po 200 tisícich km a nic vůbec nic špatného na motoru,moc poctivá motorka .

Čadil
Čadil napsal 28.02.20 v 14:02 10b.