Suzuki RM 125 (1994)

Vlastník LMgroup
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 30.3.2020

Evo motorka, má své mouchy ale když se vychitají tak to stojí za to.

Kawasaki KX 125: důvod neuveden

První dojmy - Oproti jiným cross 125cc svižná

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i pokročilejší jezdce

Doplňky na motorce - Řídítka renthal, grip protaper, přetlak kol, přední blatník s tabulkou z novějšího rmz

Motorku jsem si vybral kvůli příznivé ceně, jel jsem pro ní cca 90km. Když jsem pro ni přijel vypadala ve slušném stavu ale objevoval se na ni problém že po koupi při jízdě semtam poškitávala. Přibližně 2 mth se ukázal že je to zajíc v pytli, nešla nastartovat, nehazela ani jiskru. Po rozdělání motoru se objevila spálená cívka statoru (na pohled převíjel domácí kutil) spálené ložiska u kliky, vymačkané čepy na klínové hřideli a vůle na ojnici. Tak musela dostat nové vnitřnosti jako nová sada pístu, komplet těsnění, ložiska, lamely, pružinky spojky, nikasil, sada ojnice, přechromování čepů klikové hřídele, nový stator a když už jsem byl u toho nakupování tak jsem udělal výměnu ložisek v kolech a novou řetězovou sadu. Po zkompletování dílů a uvedení motorky do řádného technického stavu to byla motorka jaká by měla být, šla nádherně za plynem, krásná akcelerace v poměru jaký to je ročník si nemohu stěžovat.