BMW R 1250 GS (2020)

Vlastník Mickin
Vloženo 25.5.2020
Aktualizováno 25.5.2020

Nová, voňavá a perfektní. Novou jsem chtěl,tak jsem si jí prostě koupil a po předešlé zkušenosti se starým GS nebylo co řešit

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - Super jednání a přístup :-)

První dojmy - První dojem byl prostě úžasný! Nevěřil jsem že oproti mému předchozímu GS to bude úplně,ale úplně jiný level a ono je to o několik výš

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo chce cestovat a užívat si tenhle dokonalý stroj.

Doplňky na motorce - Max výbava takže asi tak

Nové GS jsem si vybral po zkušenosti se starým GS rok 2006. Jelikož jsem s ním najel za necelé 4 roky téměř 40tis kilometrů a byl jsem opravdu nadšený z každé jízdy včetně batůžku tak nebylo co řešit a chtěl jsem zůstat u toho co funguje! No a jelikož se má žít život na plno a hlavně žijem jen jednou tak jsem si doma s manželkou řekli, že si koupíme novou motorku
Ještě před tím než jsem se šel podívat do Inveltu v Praze tak jsem se byl svézt na GS rallye rok 2017. Přeci jenom nebyla za tolik peněz a mě to zajímalo.A upřímně jsem byl hodně zklamaný z projevu motoru až jsem si říkal, že jsem si měl nechat staré a nevymýšlet blbosti
Pak,ale přišla návštěva Inveltu a po cca hodině konzultace, vyprávění atd...jsem se rozhodl že jdu do nového stroje a jak se říká ( prachy budou mi nebudem ) jsem si s prodejcem plácl a za dva dny sem si jí mohl vyzvednout.

A pak to přišlo byl 20. Květen roku 2020 a já si šel pro svojí první novou motorku. Kluci v Inveltu mi ještě namontovali padáky, komfortní sedlo a komplet kufry, dali mi prodlouženou záruku na 5let a po sepsání papírů a předávacího protokolu jsem vyrazil k domovu.

Cestu jsem si užíval jako snad nikdy v životě v sedle motorky. Všechno funguje tak jak má,podvozek dokonalý a motor to je něco co člověk musí zažít,ten se jim opravdu povedl a je úžasný. I když motorku zajíždím, takže jí přes 6tis netočím je s ní radost jezdit a i tak má neskutečnou sílu. Nevím co budu psát potom až se zajede a motor se bude moct vytáčet
Mám zatím najeto 200km takže na další hodnocení bude spousta času a já sem zase něco napíšu.

Každopádně už teď vím, že jsem si koupil opravdu dokonalou motorku a vůbec mě nesere, že jí zase bude mít každý. Když si člověk něco chce splnit a může tak by to měl udělat, protože ta radost stojí za to!

davidbiker
davidbiker napsal 28.02.21 v 21:05

musíme se někdy projet aspon kolem komína :) jsme kousek od sebe

davidbiker
davidbiker napsal 14.01.21 v 00:10 10b.

Nice !! je to jízda úplně luxusní

Mickin
Mickin napsal 14.06.20 v 19:11

No už už aby to bylo

ejs1000
ejs1000 napsal 14.06.20 v 09:07 10b.

Krásná... a máš se na co těšit nahoře je to fakt jiný...

Janek79
Janek79 napsal 04.06.20 v 10:19 10b.

Jsem též spokojený, hlavně s barevnou kombinací, ta je prostě TOP, právě proto to není úplně taková tuctovka, všichni kupujou hlavně Rally