BMW K 1600 GT (2013)

Vlastník fmajo
Vloženo 2.6.2020
Aktualizováno 2.6.2020

moto na cestovanie ale aj na športovejšiu jazdu

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: lebo mi ju vyfúkli spod nosa

První dojmy - Som z nej milo prekvapený. Myslim že to bola dobrá voľba. Do ruky mi padla hneď.

Motorku bych doporučil pro - Odporučil by som ju luďom ktorý sa nevedia rozhodnúť medzi superšportom alebo turistom, myslím si že táto moto splňa oboje.

Doplňky na motorce - vyhrievané rukoväte, vyhrievané sedadlo, navigácia

Hayabusu mi vyfúkli spod nosa, a toto bola to druhá možnosť čo lahodila môjmu oku, tak som sa rozhodol že ju kúpim.
Zatial som na nej veľa nenajazdil a ešte sa sňou zoznamujem ale som z nej milo prekvapený. Aj keď má cca 350kg jazda na nej je vynikajúca, čoho som sa trochu bál že to má toľko kíl a ako sa bude ovládať. Ovládateľnosť je veľmi dobrá až vynikajúca. Pri jazde zo spolujazdcom som skoro necítil že niekoho veziem Ale to bude aj kvôli ESA podvozku ktorý sa dá nastaviť na COMFORT, NORMAL a SPORT, a dá sa donastaviť pre jazdu JEDEN, JEDEN + BATOŽINA alebo DVAJA. Chýba mi tam možnosť DVAJA + BATOŽINA. Motor ťahá od spodku a pekne plynule, na dialnici som ani nepostrhol že idem 180km/h. Zvuk motora je perfektný. Spotreba je cca 5,8l/100km, Veľkosť batožinového priestoru je cca 100L. Veľkým plusom je výškovo nastaviteľný deflektor. Nie je to moto veľmi na vozenie po meste, už čakám že skončia KORONA obmedzenia a že sa spolu vyberieme na dlhší výlet.

Šimi57
Šimi57 napsal 04.06.20 v 19:48 10b.

StB
StB napsal 02.06.20 v 11:22 10b.

Krásná cestovní raketa. Ať slouží.