Honda CMX500 Rebel (2020)

Vlastník 12nedy
Vloženo 16.7.2020
Aktualizováno 16.7.2020

Tahle honda cmx 500 je hodně hustá rebelka. Malý bobber, cruiser.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Motorku mám měsíc. Najeto 600 km a maximálně spokojená. Měla jsem starší typ honda CA Rebel 125, ale kvůli výkonu už jsem musela vyměnit. Nový rebel je živější.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro ženy, jezdce menší postavy a určitě pro začátečníky.

Doplňky na motorce - V srpnu budu mít první garanční prohlídku a dokoupím 12 V zásuvku. A teď ještě bych chtěla pořídit kožené brašny, protože úložný prostor zatím není žádný. Budu ráda, když mi někdo poradí? :)

Tento motocykl jsem si přála od doby, kdy šel do výroby roku 2016 a sen se splnil. Konečně je doma, můj malý bobber. Mám nyní najeto 600 km a opravdu paráda. Moto jsem koupila v Auto Jarov Praha. Rebel je pro mě lehký a ovladatelný. Toužila jsem už po silnějším výkonu a nyní přestup z 8 kW na 34 KW je super. Už konečně mohu předjíždět. :D

Jezdím s kamarádkou, která má triumph street twin 900 a moc si spolu jízdu na Šumavě užíváme. Hlavně na kafíčko do Kašperek.

aaRoman
aaRoman napsal 21.08.20 v 11:21 10b.

Gratuluji ke koupi. Mám najeto přes 3500 od března a nemůžu se nabažit toho bublání. Jezdím na pohodu a nehoním se.

nexus
nexus napsal 19.08.20 v 12:15 10b.

pěkná

PSanec
PSanec napsal 23.07.20 v 18:03 10b.

Pěkná baba a pěkná motorka,velmi dobrá kombinace,jen takových co nejvíc.Jen super km.

Franta666
Franta666 napsal 22.07.20 v 11:39 10b.

Ahoj, mam stejny stroj a se vsim co pises jen souhlasim!

Mel jsem model 2019, ale na garancce jsem uvidel model 2020 a bylo jasno, vratil jsem 19tku a mam 20tku :)

Brasny jsem poridil tyto: https://www.hzmoto....0188720000-span.html - sedi mi k te motorce vic nez klasika kozena, ale je to vec osobniho vkusu.

Preju hodne zabavnych a bezpecnych km a az nekdy zas budete na Sumave dej vedet, udelame Rebell jizdu.

Beny73
Beny73 napsal 17.07.20 v 07:55 10b.

Moc hezký a povedený stroj pro klidné kochání se krajinou Za mě jen ten budík "moderní" digitální Určitě dobrý výběr a ať slouží k radosti.