Yamaha FZ8 N/S (2014)

Vlastník extremehany
Vloženo 18.7.2020
Aktualizováno 10.7.2022

Můj vysněný Fazer s Akrapovičem

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Yamaha FZ6 Fazer S2: Stará a stav strojů na inzerci

První dojmy - Ihned mi padla do ruky, perfektně mi velikostně sedí a vylepšený podvozek Öhlins skvěle funguje

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice brzd HEL performance, barracuda mini blinkry, barracuda držák SPZ s LED, přední cartridge vidlic Andreani, hlavní tlumič Öhlins, padáky, ukazatel zařazeného kvaltu HealTech GiPro

Už ji mám 2 roky, takže jsme spolu něco najeli, není to žádná šílená porce, řekněme že něco kolem 5000km a letos na ni skoro nemám čas, takže letos jsme bohužel nepokořili ani tu pětistovku.

Motorka je skvělá, před sezonou vyměněný olej a přesto, že na ni jezdím málo, tak každá jízda je super. Výfuk akrapovič je opravdu návykový a jízda i v nižších rychlostech má díky němu sťávu.

Osobně mi nevyhovovalo vysoké plexi, které u motorky bylo a pořádil jsem plexi obvyklé výšky, s kterým si daleko líp rozumím. První problém s vyšším plexim bylo, že jsem ztrácel kontakt se strojem, jak mě neovíval vzduch a také v létě jsem se za plexim, kde neproudil vzduch jsem se šíleně pekl, ale je pravda že v dešti na delší trase to vyšší plexi bylo fajn, ale já se snažím v dešti moc nejezdit :D

MaCe1971
MaCe1971 napsal 23.07.20 v 13:43 10b.

Tak užívej, kolama dolů!