Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník LMZCH
Vloženo 29.8.2020
Aktualizováno 11.4.2021

Pohodlná spolehlivá motorka se kterou jsem spokojenej.

Yamaha XV 750 Virago: důvod neuveden

První dojmy - Myslel jsem si, že bude taková těžkopádná a hůř ovladatelná ,ale po první jízdě jsem poznal, že se dobře ovládá. Navíc má dost síly i od spodních otáček.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro toho, kdo má rád klidnou pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - Motorka má bohatou výbavu - padací rám, plotny řidiče,výfuky Falcon s vyjímatelnou tlumivkou, opěrku s nosičem , brašny, přídavná světla, plexi, voltmetr a otáčkoměr.

Do téhle motorky mě trošku donutila manželka. Ještě jsem zvažoval virago 750 a byl jsem pro ní už rozhodnutej. Po vyzkoušení tohodle dragstára jsme s ženou usoudily, že by to mohla být ta pravá. Motorka má černou barvu a lesklé chromy a ta kombinace je pěkná. Obvzlášť se mi líbí velký bílý tachometr na černé nádrži. Jízda je pohodlná. Motor má krásnej zátah a to i když jedeme ve dvou. Díky výfukum falcon má hezký zvuk. Brzdy jsou velmi dobré. Proti předchozí motorce a těch co jsem vyzkoušel brzdí nejlíp. Spotřeba mi vychází 5.3l na 100 km. Spolujezdcovo sedátko nevypadá moc pohodlně, ale zatím si nestěžuje. Zatím mě potkala jediná porucha - regulátor dobíjení. Koupil jsem nový od české firmy. Součástí byla kabeláž. a výměna byla snadná. Jinak vše funguje bezvadně. Na recenzích jsem vyčetl, že u tohodle modelu praská kardanová hřídel. Nejsem zrovna drobeček a občas jezdíme ve dvou tak se toho obávám. Jinak jsem moc spokojenej (motorku vlastním asi rok).

SlimM
SlimM napsal 07.09.20 v 09:21 10b.

Super motorka.

Atreadis
Atreadis napsal 30.08.20 v 22:12 10b.

Tak o tuhle je dobře postaráno . Parádní stroj.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 30.08.20 v 18:58 10b.

Máš to Teda vypulírovaný...
Plexi dolů!

Čadil
Čadil napsal 30.08.20 v 02:33 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 30.08.20 v 01:47 10b.

Nádherná mašina Kardanu se neboj.Měň v něm jednou za dva roky olej a přežije Tě