Honda FJS 400 Silver Wing (2008)

Vlastník mexata
Vloženo 15.9.2020
Aktualizováno 15.9.2020

Zábavný doplněk k automobilu.

První dojmy - Jakmile je hezky a potřebuji zajet do města , tak volba je jasná :) Spojeni zábavy s užitečným a votom to je :D Když jsem na Hondičku sedl poprvé ,tak mi připadala těžkopádná a nemotorná. Ale po pár jízdách kolem komína jsem Hondičce přišel na chuť a teď mi připadá jak moped :DD Kecám :DD Už mi to tak nepřijde, za jízdy to není poznat .

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji jako alternativu k autu

Doplňky na motorce - Doplnil jsem si budík na stav baterie a dobíjení

Skútr jsem zvolil pro je užitnou hodnotu . Vejde se do něj větší nákup ( v pohodě dvě igelitky ) a ještě se projedu. Pojmenoval jsem si Hondu podle sedačky " tlustá Berta" :D
Jezdím na pohodu ( kochačka ) , ale nejsem brzda provozu. Moje Berta má dle tachometru najeto 28 000 km. Dle opotřebení by to odpovídalo. Řešil jsem dobíjení, kde jsem si musel nechat převinout stator. Oprava i s olejem stala 4000kč. Pak jsem měnil žárovku v brzdovém světle a spínač brzdového světla na přední brzdě. Jinak je vše OK , jen mi vrzají plasty kapoty a přední vidlice taky vydávají při stlačení pazvuky. V zimě je budu repasovat , tak žádný štres :DD

tomcruise77
tomcruise77 napsal 22.09.20 v 08:15 10b.

Myschan
Myschan napsal 16.09.20 v 13:21 10b.

Měl jsem kdysi SW 600 a bylo to fajn. Škoda, že už v Hondě nedělají tyhle větší obsahy. Tak kolama dolů a ať slouží