KTM 990 Adventure / S (2006)

Vlastník xxxx1
Vloženo 1.10.2020
Aktualizováno 1.7.2023

Po nezdařené koupi novějšího modelu objevena tahle nádhera.

KTM 990 Adventure Dakar: Cena a spatny stav nabízených motorek

První dojmy - Výborný stav-jakoby včera vyjela z linky Trochu ucukana v nízkých rychlostech Malý nájezd km

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho vysokého,dosáhnu jen tak tak...

Doplňky na motorce - Koupeno s Akrapama,homologované,ovšem pánovi na STK se to nelíbilo a chtěl tipovy list.Jinak vyhřívané rukojeti
Na další doplňky se teprv chystám.aktualizace nyní:instalace širších stupaček,nová zrcatka-na ta kulatá hebla jsem alergický.voltmetr s USB nabíječkou a výměna té hrozné origo spony na otvírání odkládací přihrádky za imitaci pístu.Rozsireni bočního stojánku,top case Kappa,dale handle bar pad.a hlavně nové palivové čerpadlo z USA Quantum Fuel system,staré umřelo...taky provedena kalibrace ECU-fakt super změna,všem doporučuju!!!

Po nezdařené koupi novějšího modelu -2012 ,údajně měla být bez poškození,ale někdo s tím jezdil asi motokros,náhodou v ten den do inzerátu spadla tahle mašina,tak když už jsem byl v Praze tak jsem se na ni jel podívat a bylo to jasny,už jsem ji bral,motorka jak nova,ještě asi ani neviděla les ?ani jí tam asi brát nebudu jen nějaká ta Polnačka.Z Prahy domu 400 km po "svejch" uběhlo jako nic a už se chystám na nějaká ta vylepšení.
2022-nyni nějaké vylepšení polepy,nové přední kolo van heels.pneu Mitas E07 dakar+,ještě tam půjde powercomander 3...,2023-upgrade : powercomander 3,odladění na brzdě,na zakázku dělaná ve Švýcarsku větší vodní pumpa,nové polepy hyena.it.oranzova mřížka chladiče.

Animals21
Animals21 napsal 02.10.20 v 13:26 10b.

Krasavice

Vagus-Vetus
Vagus-Vetus napsal 01.10.20 v 19:38 10b.

Super stroj