Ducati Streetfighter 848/s (2012)

Vlastník Martindzo
Vloženo 24.11.2020
Aktualizováno 27.11.2020

Motorka na jazdenie a nie na vozenie.

První dojmy - Po Hyper 1100 je to úplne iná moto. Krútiaci moment až vo vyšších otáčkach, posed športovejší, stabilnejšia vo vyšších rýchlostiach. Trochu klišé ale tu platí, že kto chce ten super pocit z jazdy, tak si ho musí zaslúžiť.

Doplňky na motorce - kryt sedadla spolujazdca, Light Tech držiak ŠPZ, LED blinkry, SC project výfukový systém, zalamovacie páčky, padacie protektory, ochrana chladičov R&G, K&N filtre, Ducati Performance riadiaca jednotka, upravený airbox, rozšírenie stupačiek, 14Z predná rozeta, USB zástrčka, konektor pre nabíjanie batérie

Po Ducati HM 1100 S som chcel zmenu. Vždy som pokukával po Streetfighterovi tak som si povedal prečo nie. Našiel som jazdený stroj, motoricky OK, vizuálne trochu zanedbaná. Moto pre mňa. Cez zimu komplet rozobratá, diely na práškovanie, korekcia laku, kompletná kontrola, základný servis a menšie úpravy. Na jar som poladil podvozok, riadiacu jednotku a mohla začať sezóna. Na posed som si musel zvykať. Nakoniec mi nerobí problém ani 5 hodín v sedle. Bohužiaľ občasný výlet s manželkou nie je to pravé orechové. Ale motorka má iné primárne určenie. Začal som moto brávať aj na okruh kde som zistil, že tá motorka mi ešte viac padla do ruky. Momentálne ju mám druhú sezónu, okrem veľkého servisu cez zimnú prestávku mám pripravených len pár kozmetických zmien. Na jar by som ju chcel dať naladiť na brzde lebo Ducati Performance riadiaca jednotka má veľké medzery.

Petr45
Petr45 napsal 24.11.20 v 20:16 10b.

Pěkná