Ducati Multistrada 950 S (2020)

Vlastník johnyb007
Vloženo 19.12.2020
Aktualizováno 19.12.2020

Je to splněný sen a patá motorka v životě.

Motorka koupena od FIRMA:Rossomoto MB (Debř) - Nejlepší Ducati prodejce a servis v ČR

Ducati Multistrada 1260S: cena

První dojmy - První dojmy jsou nad očekávání. Ten podvozek je neuvěřitelnej. Jel jsem první jízdy známe trasy a tam kde jiné neseděli tak dobře, tak tahle úplně bez problémů. Mám model 2021 a ten se opravdu vizuálně povedl.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatelé dlouhých tras, ale i zatáčky miluje.

Doplňky na motorce - Hefty, Elektrické víčko nádrže, Kryt motoru, Botička stojanu, Ochrana řídítek a plastových krytů, Nižší plexi a čekam na Akrapoviče.

Trochu mne překvapilo, že vyhřívané hefty a ventilky měření tlaku nejsou ve verzi S v ceně, ale asi chápu. Co je trochu zklamání je zvuk. Model 2021 už plní EURO5 a když jsem na to objednal Akrapovič, tak jednak pro model 2021 na to z modelového roku 2020 nešel, ale Akrapovič dodělává a už vím, že zvuk nebude lepší a tlumivka je už napevno nebo spíše je už integrována. Výkon je úplně dostačující, proti 1260S není zásadní rozdíl. LED světla dobře svítí. Super sedlo na dlouhé cesty. Prostě perfektní motorka.

pb_81
pb_81 napsal 13.01.21 v 14:32 10b.

krasna. At slouzi. Co se tyce tech ochran riditek a krytu, jsou k nicemu. Mel jsem je a kdyz mi to uklouzlo v temer nulove rychlosti na trave, tak to stejne odnesl plastovej kryt i ohnuta packa brzdy. Navic se ochrana zkroutila do vrtule...

Bebel17
Bebel17 napsal 26.12.20 v 23:37 10b.

Parádna sexica.. uži si ju naplno. Chápem.

johnyb007
johnyb007 napsal 26.12.20 v 22:16

No hlavně při každém tankování nemusíš hledat klíč od moto po kapsách .

Petr11372
Petr11372 napsal 26.12.20 v 20:04 10b.

Elektronické víčko je dobré na to, když ztratíš klíče, tak ho ho nemusíš vylamovat.

Brusíno
Brusíno napsal 22.12.20 v 10:36 10b.

Na co je dobrý elektrický víčko nádrže?