Yamaha MT-07 (2017)

Vlastník fízl
Vloženo 27.1.2021
Aktualizováno 27.1.2021

Moto s výborným motorem za slušné peníze.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Chovali se u Kabourků vždy vstřícně a mají pěknou, moderní, zánovní prodejnu. A v neposlední řadě jsou to Jihočeši jako já.

Aprilia SL 750 Shiver: Yamaha nabízela v době koupě výhodné podmínky ve spolupráci s Esoxxem při koupi na splátky. A bylo rozhodnuto

První dojmy - Vynikající zátah a proti MT 03 (r.v.2009 objem 660 cm) téměř žádné vibrace, stejně tak pěkný vzhled. Podvozek by mohl být určitě ve větší kvalitě ,ale za ty peníze nemůžu čekat zázrak.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce všech věkových kategorií, kteří nemusí sedlat stroj se 150 koňmi, Je na ní zábava a není to šnek.

Doplňky na motorce -

MT 07 jsem koupil v listopadu 2017 a odjel z Písku domů. Odstavil do garáže a až do jara 2018 stála ,protože už nebyly podmínky na cestování. Do dnešního dne najeto 13 400 km. Zainvestoval jsem něco do výbavy (cca 80 000 kč) aby byla trochu vice universální. Především do kufrů Shad, protože když jedete na víkend, potřebujete už taky něco sbalit (síťku na motýly, kartáček na zuby, pastu, ručník a nějaké to kloktadlo či lahváče). Moto má především vynikající motor, který Vás nezruinuje spotřebou BA 95.Takže i když podržíte heft, tak je to pořád kolem 5 litrů na sto, možná jednu, dvě desetiny nad. Nejslabší se jeví podvozek, ale zase to není tragédie na sebevraždu. Obuto do Bridgestone battlax BT 023, která je asi z betonu, protože se jeví jako neubývající. Odhaduju že najede 20 000 až 25 000. Ale na okruhu bych jí nevěřil, tam potřebujete tzv. lepidlo a to tyto za lepidlo nepovažuju. A moto je zatím i bez poruchy.

jawatar
jawatar napsal 10.02.21 v 09:38 10b.

Mám husinu,když čtu,že někdo jezdí na BA 95.
Nechápu proč,když je to největší humus,co se dá koupit!!!
Jinak schvaluji BT 023-nesmrtelné!!!
Za pneu dávám 20b.
Za palivo 1b.