BMW F 750 GS (2018)

Vlastník logi
Vloženo 1.3.2021
Aktualizováno 1.3.2021

Komfortní stroj, luxusní ovladatelnost a výbava kterou jsem si přál

BMW F 850 GS: Moc vysoká... a 21 kolo
BMW F 900 XR: Krásná, rychlá ale to pohodlí na GS je prostě jiné

První dojmy - Po 10 letech ježdění na skútrech jsem se odhodlal a přesedlal na tento stroj. Musím říct že jsem ho chtěl pouze do začátku na naučení apd. Ale nechám si GSko i nadále :D Má parádní ovládání a dostačující výkon. Po přesednutí samozřejmě obrovský rozdíl.

Doplňky na motorce - Padací rám spodní, vyšší plexi Puig, ochranný kryt motoru, top case BMW, hliníkové boční kufry.

Na cestování a po práci na pročištění hlavy bomba. Krásný posed, ovladatelnost, výkon. Když jsme u toho výkonu... bál jsem se že nebude stačit a už vůbec při jízdě ve dvou, ale ano stačí a bohatě. První dovolená byla cesta kolem ČR ve dvou naložení. Hmotnost razantně stoupla... ale manévry v městě naprosto v pohodě. Brzdy - TOP, spotřeba okolo 4-5l takže nemůžu si na nic stěžovat. Jediné co mě trošku štve je zvuk motoru / výfuku... Chtělo by to něco co by šlo při jízdě aspoň trošku slyšet. Jinak samozřejmě ježděno většinou cesty... Někdy si dám lehčí terén, šotolinku ale otáčení a manipulace v terénu mi jetě dělá problém. Nezdá se to ale těch 230 kg jde fakt znát :D
BMW je vybavená plnou výbavou krom BMW navigace. (používám mobil a interphone)
Po koupě ihned namontován padací rám, vyšší plexi, rozšíření stojanu a ochranný kryt motoru a top case. Poté hliníkové boční kufry.

logi
logi napsal 04.03.21 v 16:41

MichalKlimo: Přesněji pohotovostní hmotnost 224 kg... + doplňky tak jsem cca na 230 kg..

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 02.03.21 v 09:27 10b.

pekna motorecka, len sa mi nechce verit, ze ma 230kg???
a Mitas 07 su super gumy! dobra volba

marin35
marin35 napsal 01.03.21 v 11:31 10b.

Ale to je moooc hezký strojek