BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník jendahh
Vloženo 17.3.2021
Aktualizováno 5.9.2022

Pohoda pro cestování, ale když chceš tak to jede!

První dojmy - Zpočátku trochu respekt, je to těžký a nechtěl jsem si rozbít hubu, ani motorku. Ale když jsem se uvolnil a začal se chovat normálně, tak to jede samo. Kam se podíváš tam jede.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil tomu kdo jí chce, není to supersport, ale je na svižné pohodlné cestování. Jó a měl bys bejt fanda BMW

Před touhle motorkou jsem měl Suzuki VX 800, což je klasický naháč, a chtěl jsem něco novějšího, silnějšího, pro dva, aby to brzdilo, aby to mělo nějakou ochranu před větrem a deštěm, a aby to bylo za rozumné peníze. No a nakonec mi vyšlo tohle, ačkoliv zpočátku bych si ji vůbec nevybral. Byl to takový sňatek z rozumu, a jsem rád že to takhle dopadlo. S motorkou jsem velmi spokojen, odjel jsem na ní tři sezóny. Vhledem ke svojí velikosti je dobře ovladatelná, kromě manévrování na místě a velmi pomalé jízdě, jízda ve dvou je úplně v pohodě, brzdy super, zažil jsem i krizové brzdění ve 150km/h. Podvozek super, jen se vezeš, kocháš se krajinou, a když ti bouchnou saze votočíš heftem a jede jak šlak. Někdo tvrdí že tyhle motorky jsou nudný, ale když to prostě jede perfektně, nedělá to žádný kraviny nijak tě to nepřekvapí, tak to asi nuda je, ale já to takhle chci Po těchto zkušenostech bych už nic jiného než BMW nechtěl.

Staňa07
Staňa07 napsal 21.03.21 v 13:16

Vítej v klubu ? Moc hezká. Ať slouží ! ??

Šmod
Šmod napsal 21.03.21 v 11:54 10b.

Kámoš se k ní taky teď projezdil a jak si lebedí! Svezl jsem se, je docela těžká, ale komfort na jedna- nefouká, hřeje ruce i tělo, nohy schovaný a jede to náramně, takže nic proti sňatku z rozumu.

maguli
maguli napsal 21.03.21 v 10:12 10b.

vendavenda
vendavenda napsal 21.03.21 v 09:46 10b.

gratujuji ke koupi, moc pěkná

Mark09
Mark09 napsal 21.03.21 v 08:24 10b.