BMW G 310 GS (2020)

Vlastník Spita75
Vloženo 5.6.2021
Aktualizováno 5.6.2021

Malá, lehká a pohodlná motorka.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská

KTM 390 Adventure: rozhodla cena

První dojmy - 20 let jsem nejezdil, ale zvykl jsem si celkem rychle. Je dobře ovladatelná, pohodlná a relativně lehká. Jednoválec, takže při vyšších otáčkách jsou znát vibrace.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se líbí a dostačuje výkon. Takže pro mě.

Doplňky na motorce - V ceně motorky byl originální horní kufr. Zatím jsem doplnil jen kryt chladiče, vyšší plexi s deflektorem, centrální stojan a držák na mobil.

Chtěl jsem nějakou menší lehkou a trochu cestovní motorku. Když jsem našel nabídku na tohle BMW tak jsem neodolal a koupil. Zatím najeto jen 1500 km, tak je těžké napsat recenzi. Je lehká, ovladatelná a pohodlná. Výkon je menší, ale mě zatím úplně dostačuje. Jízda po městě a okreskách je naprosto v pohodě, ale dálnice to není úplně ono. Cestovní rychlost na pohodu do 110km/h pak už je znát, že je to malý jednoválec. Zatím nejdelší výlet v kuse cca 200 km a necítil jsem žádný problém s pohodlím. Zkoušel jsem i jízdu mimo asfalt a pohoda, je znát že je lehká. Nelze očekávat nějaké sportovní ambice, ale na pohodlný výlet myslím dostačující. Jen nádrž mohla být větší, takhle je dojezd okolo 300 km.

Pedl
Pedl napsal 01.09.22 v 15:43 10b.