Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Šakal
Vloženo 12.6.2021
Aktualizováno 12.6.2021

Honda prostě úžasná a ještě k tomu litr.

Motorka koupena od Mcgajver

Yamaha FZ6 Fazer: Honda je prostě Honda

První dojmy - Po třiceti letech bez motorky,kdy poslední byla Jawa 350-640 mě zaskočila váha 220 kg ... ty brďo to mám jako řídit?? Asi se napřed naučím ji vůbec postavit na hlavní stojan.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji pro pohodové cestování a lidi co mají jasno a všech 5 pohromadě. Taky jako přechod od menších kubatur,pro úplně začínající fakt není.

Doplňky na motorce - hlavní stojan,vyhřívané rukojeti,pancéřové hadičky,přečalouněné sedlo,3 kufry,12v zásuvka,voltmetr
doplněno - přední blatníček,mřížka chladiče,padací hříbky,ukazatel zařazené rychlosti,Puig vyšší plexi,

Honda CBF se mi líbila vždycky jen před lety bylo spadeno na 600.
Po přečtení recenzí a dojmů uživatelů s litrem bylo rozhodnuto že ten vyhrál.
První metry jsem raději sedlal koně na polní asfaltové cestě díky bohu.
Až jsem si koníky trochu osedlal,začala jízda v provozu,tak jede pěkně a proč tam furt hledám tu sedmičku... Aha šestka už tam je a jedeme v dědině 60...
Je to fakt pohodová motorka s velkým dřímajícím výkonem pokud člověk potřebuje zátah.
Máme spolu už cca 600 km a už si začínáme rozumět.Sedlo je přečalouněné a dost pohodlné,zrcátka méně,ale nádstavce to vyřeší.
Jízda do 100 km je pohodová,jak ale valíte po dálnici už dost fouká,asi jsem za těch 30 let odvykl.Uvidíme co udělá vyšší plexi,přeci jen mých 187 cm je dost.
Motor a brzdy fungují jak mají,jen s tou převodovkou furt bojuji.Ta šestka pobere 60 jak nic.Nainstalujeme ukazatel a bude doufám po problému.
Na cestě se jí líbí nejvíc do lesa fakt není.Tato sezóna bude jen seznamovací,ale je to ryzí cesťák tak doufám že příští rok se někam vydáme.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 13.06.21 v 22:57 10b.

Pěknej litr od CBF Taky jsem pokukoval tak třeba někdy jindy

JardaBar
JardaBar napsal 12.06.21 v 21:22 10b.