Suzuki DR 125 (1992)

Vlastník LukynoCfu
Vloženo 26.6.2021
Aktualizováno 26.6.2021

Malá hravá dváca. Zní to jako traktor, takže pěkně zapadne na vesnici, ale když se vyleští, je to už docela stylovka do města:D

Yamaha TDR 125: Ani nevim proč jsem ji nekoupil
Kawasaki KMX 125: K sehnání jen nedůvěryhodné kusy
Blata 125 Enduro: Nebyla k sehnání

První dojmy - Byla to moje první jízda na "normální" motorce od autoškoly. Nejdřív jsem byl až moc překvapenej z toho jak to jelo. Do tý doby jsem brázdil silnice na babettě, tak jsem byl v euforii už z toho, že nemusím šlapat do kopce:D. Hned po pár kilakach mi došlo, že to dá tak stovku někde z kopce, ale na to ta motorka ani není.

Motorku bych doporučil pro - Začínající, rybáři :D

Na motorce jsem jel přesně dvakrát, když nepočítám na hřiště a zpátky. A to jednou, když jsem si ji vezl domu a jednou, když jsem se s ní jel vymlátit do hor.
Jízdu na ní jsem si za tu dobu fakt docela užíval, na trojku jsem s ní po městě docela tahal. Vysoký rychlosti už byly trochu horší, člověk si tu jízdu tak neužíval, ale spíš prostě jen jel. Nicméně po městě a malých okreskách to bylo pošušmáničko celkem.
Jsou na ní obuté pneu spíše na silnici, tak jsem ji na žádný výjezdy zatim nebral, ale prašnou cestu to dá :D.
Bohužel, už asi měsíc mi motor leží někde v servise. Tyhle motory jsou teda prý obecně dosti spolehlivé, já ho tam mám vinou nejspíše nějakého před před před majitele xd.
Jinak na to, že s jedná o enduro, má docela pohodlné sedlo, takže si myslím, že na nějaké vejlety by se s tím kliďo dalo.

Alfis963
Alfis963 napsal 19.02.24 v 18:55

Alfis963
Alfis963 napsal 19.02.24 v 18:54 10b.

Luk1n0
Luk1n0 napsal 05.03.22 v 09:32

Nejde se mi přihlásit na účet, ze kterého jsem přidával tuto recenzi, ale alespoň takto bych chtěl sdělit, že včera (4.3. 2022) mi byla konečně dovezena opravená motorka. :D je sníh, takže jsem na ní zatim nejel

Luk1n0
Luk1n0 napsal 05.03.22 v 09:27 10b.

Huste

SV-DR
SV-DR napsal 30.06.21 v 23:45 10b.

Pekná, nech ti dobre slúži