Honda XL 600V Transalp (1996)

Vlastník Nico_DL
Vloženo 13.7.2021
Aktualizováno 23.7.2021

Je to legenda, ktora sa mi vzdy pacila, preto ma cena jazdenky presvedcila.

První dojmy - Motorka mi sadla dobre do ruky, avsak napriek tomu, ze som presadol z veteranov, ktore maju tak 12-16k, vykon nejako neoslnil aj ked som ziadny trhac asfaltu necakal a este sa spolu iba spoznavame :).

Doplňky na motorce - Vyhrievane rukovate, ale nefunkcne, tak som to kupil, musim pozriet kde je chyba. Givi kufor na 2 helmy, bol tam vyfuk Akrapovic, ale uz je naspat seriovy.

Moto som si vybral ako lokalne priblizovadlo, nakolko mam niekolko veteranov, a chcem sa aj vozit, nielen opravovat. Enduro sa mi vzdy pacilo, natrafil som na jeden kus u nas v meste, s novymi pneu a pripravena na sezonu, takze to rozhodlo.
Moc km najazdenych nemam, takze zatial iba spoznavam.
Vseobecne, zatial jazdim sam, ale vykon nie je ohurujuci, brzdy sa mi tiez zdaju poslabsie.
Spotreba je nieco medzi 5-6l co sa mi zda dost vela na moj styl jazdy.
Plexi stit je vyssi ako povodny, ale aj tak by som privital este vyssi, ale to beriem ako dan za svoju vysku.
Co mi asi najviac chyba je 6ta rychlost, ked na okreskach idem 100 a tocim 5tis tak sa mi to nezda moc efektivne. To som ale ratal, s moto sa nechystam jazdit dlhe trasy, takze je to OK.

nexus
nexus napsal 20.08.21 v 14:25 10b.

Škoda že už se takové nedělají

Nico_DL
Nico_DL napsal 14.07.21 v 09:00

Diky. @Milan1963, sme na tom podobne, ja mam jawa 05, jawa 20, manet 100, jawa 250 353 r.v.57. ? no chcel som si aj pojazdit.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.21 v 08:47 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.07.21 v 17:23 10b.

Pěkná barva, at' ti dělá radost.