KTM Duke 125 (2019)

Vlastník jakub_hruby
Vloženo 30.7.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Skvělá a krásná motorka pro začínající jezdce (nebo spíše chuligány :D)

První dojmy - Na mých 180cm je výška sedla úplně akorát, takže nohama na zem dosáhnu úplně v pohodě a posez s širšími řídítky mě baví. Po prvním nastartování jsem měl rohlík od ucha k ochu, je to jednoválec ale mě se teda ten zvuk líbí a po pár KM jsem si zvykl a jsem na ní jako doma.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motorkáře kteří chtějí parádní a dospělou motorku na učení.

Doplňky na motorce - Powerparts sedlo, nastavitelná páčka spojky a brzdy a oranžové rukojeti.

Najel jsem na ní skoro 2500km, takže už mám nějaké poznatky. Motorka se cítí jako doma na kvalitním asfaltu, kde drží jako přibytá a zatáčky projíždí opravdu s jistotou a je to fakt zábava. Nicméně za tu dobu jsem narazil asi jenom na tři takové silnice, takže hlavní je jak jezdí v každodenním životě a na českých silnicích. Takže na našich silnicích je příjemná, nicméně podvozek je tvrdší a tak mě občas na nějaké nerovnosti trošku prošejkuje, ale podvozek neodskakuje a i když je zatáčce nějaká nečekaná nerovnost tak jí zvládne dobře odfiltrovat . Jinak je ale na každodenní ježdění ideální, mám dokoupené powerparts sedlo se kterým nemám problém jezdit bez přestávky 2 hodiny. Motor má rád otáčky a ožívá kolem 8000 otáček, kde s ním začíná být sranda. Ve městě je to pohoda, motorka je lehoučká, manipulace s ní je radost, brzdy umí fakt brzdit ale nevyplaší, spojka jde lehce a převodovka je za mě super a i se mi lehce hledá neutrál. Pokud by někoho zajímala spotřeba, tak jezdím za 2,4l a to jí moc nešetřím :D Zkoušel jsem s ní jet i po polní cestě nebo lehce terény a nechtěně i blátem a všecko zvládla na výbornou. Jsem s ní fakt spokojený a doporučuju jí všem začátečníkům.

callowsick
callowsick napsal 15.11.21 v 16:46 10b.

Pěkná

tomasd.
tomasd. napsal 15.11.21 v 14:58 10b.

tvl přibytá?? Jinak dobrý A pěknou silnici máš hned za kopcem (115) Tak kolama dolů ty chuligáne !

Paulano
Paulano napsal 06.08.21 v 13:46 10b.

Pěkná, tak ať slouží a kolama vždy dolů!

Juraj22
Juraj22 napsal 30.07.21 v 16:42 10b.

Jo, takový pěkný, mlaý šídlo,na vyblbnutí určitě super