Yamaha MT-01 (2006)

Vlastník Kamik76
Vloženo 31.7.2021
Aktualizováno 16.1.2022

Sen z mládí od doby kdy se objevila na trhu a teď je skutečností. Prostě pořádná lokotka.

BMW R 1200 R: Naskýtá se Mt

První dojmy - Je přesně taková jak jsem si představoval, zatím ji ještě poznávám. Jízda na ní je prostě nádherný zážitek a ten si s radostí vychutnávam. Jediná slabší věc jsou zrcátka, přes svá široká ramena už nic víc než sebe nevidím, ale to je jen drobnost co se vyřeší.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv

Po čase můžu říct, že si ji opravdu užívám a projel jsem si jak Beskydy tak jesenický, úžasný. Je to pořádný kus železa pod zadkem a vzhledem k tomu, že nejsem žádný drobeček tak nám to spolu ladí.
Brzdy jsou dostačující i když i ostřejší by nebyly k zahození.
Co se týče spolujezdce, tak pokud jedu s dcerou tak pohodička, ale s ženou je to dřina, snaží se vyvažovat ?, takže nelepší sám.
Je to naháč tak dálnice je v nutnosti, ale přežít to jde jinak na okreskach je to paráda.

Snekofon
Snekofon napsal 01.01.22 v 17:47 10b.

eMTéčko je úžasný stroj - hned když vyšla tak mě fascinovala už v katalogu. Na živo je impozantní - nádherný motor - prostě motorka pro radost. Mám zaostřeno spíš na starší stroje, ale toto by byla asi jediná výjimka, kde bych s radostí dal do garáže stroj vyrobený po roce 2005. At to jezdí i v roce 2022