BMW F 750 GS (2020)

Vlastník Š.e.m.í.k
Vloženo 11.9.2021
Aktualizováno 8.8.2022

Nádherný stroj ve žluté barvě.

BMW F 900 XR: Moc tvrdá a jetá nebyla k mání.

První dojmy - Úplně jiné svezení než na předchozím Banditu 650. Skvělý zvuk i se sériovým výfukem. Není tak živá jako Bandit, ale já už nikde nespěchám.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle motorku bych doporučil těm, kteří už nikam nespěchají a chtějí se kochat. Ne že by neměla výkon, ale je to spíš taková cestovatelka než závodnice.

Doplňky na motorce - Ochranný rám, držák topcase, placka na boční stojan, originál BMW Vario kufry 3x. Držák na mobil na 3D na míru. Taška pod topcase na nářadí a kabely USB.

Zatím mám jen 300km. A spokojenost. Líbí se mi zvuk sériového výfuku, je pěkný dunivý. Překvapila mě spotřeba, dle palubního PC 3,9l/100km. Co jsem do dnes nezprovoznil, byla navigace synchronizovaná s aplikací v mobilu. Takže další doplněk bude držák mobilu jako navigaci.

Nyní najeto přes 3000km a zatím spokojenost. Vše funguje i navigací jsem pochopil , ale nepoužívám ji. Mám za sebou první malý servis v BMW Cartec Ostrava (ul. Ruská) a velká spokojenost. Jak s přístupem tak s cenou.

Najeto přes 7000 km. Grossglockner,Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Maďarsko a Slovensko. Zažil jsem 7 i 42 stupňů. Nikde mě moto nenechala na holičkách. Průměrná spotřeba přes Bosnu 3,3L/100km a celá dovolená 3,8l. Jel jsem sám, ale plně naložený (stan atd.). Držák na míru na 3D fungoval super i lehký offroad to zvládlo. Jen 1 USB na moto je málo. Originál zásuvka je odpojena. Asi bývalý majitel využil na připojení mlhovek. Na dalším servisu to nechám zprovoznit.

Š.e.m.í.k
Š.e.m.í.k napsal 01.01.24 v 17:36

Nyní mám najeto 27 000 km, motorka pořád šlape jako nová. Absolvuji stále pravidelné servisy. Úpravy byly držák mobilu na 3D tiskárně za trošku bytelnější a dalsi USB do původní zásuvky. A vyměněna řetězová sada za D.I.D., výměna pneu za Metzeler NEXT 2. Mám za sebou Rumunsko a všechno super.

TomasNBK
TomasNBK napsal 16.11.23 v 17:29 10b.

Dobrá volba

dragsterrr
dragsterrr napsal 12.09.21 v 21:44 10b.

Vitaj do klubu GS , myslim, ze budes spokojny