Honda VFR 800 (2003)

Vlastník POSPIK
Vloženo 29.10.2021
Aktualizováno 29.10.2021

Laděné výfuky, neležela, krásný stav, 16000km, VTEC, powercomander, opravdu neměla chybu, jezdil jsem i s batůžkem, a na moji výšku super, pěkný výkon=pěkné svezení.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Absolutně super prodejce, letos jsem chtěl koupit motorku opět od nich, bohužel jejich nabídka se zúžila a nenabídla nic zajímavého, jinak bych zcela určitě koupil opět od Mototrade, super chlapi, krásná motorka

Honda CBR 600F: Je na moji výšku prcek

První dojmy - Nemohl jsem si zvyknout na VTEC, nicméně powercommander mi pomohl si zvyknout, přechod byl lineární, ale opravdu se s tím musí člověk naučit. Pro začátečníka to může být v zatáčkách nepříjemná.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo se rozhoduje mezi CBR a měří cca 190 cm a výš. Je to výborný kompromis. Dá se na ni i zablbnout a spuštění VTEC letí jak vítr.

Doplňky na motorce - Kryt sedla, power commander, laďené výfuky, držák RZ

Chtěl jsem CBR 600 F, kvůli cestování, ale je to opravdu miminko ve srovnání s VFR (myšleno pouze velikostí), ale jedná se typově o rozdílný bike. CBRo je duchem supersport, VFR klame vzhledem, kapoty a menší vlaštovky jsou jen na oko. Jinak je to pěkný cesťák, těžiště samozřejmě na cestovní motorku ideal, to je asi jeden z hlavních rozdílů. Ale bohužel posez je sportovní a to mi časem přestalo vyhovovat.