Yamaha XT 600 (2001)

Vlastník midimaster
Vloženo 27.1.2022
Aktualizováno 27.1.2022

Jeden z posledních kvalitních železných jednobuchů s karburátorem, co tě nikde nenechá.

První dojmy - Když jsem se na ni poprvé rozjel tak to bylo jako bych ji už dlouho znal, prostě XT-čko od japonských.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro každého co hledá spolehlivou a jednoduchou motorku.

Doplňky na motorce - Nainstalován nosič topcase a zakázkový Low profile alu topcase. Dále nerezový výfuk Laser. Iridiová svíčka. USB a zásuvka 12 V na řidítka. Pancéřové hadičky Hel.

Tento stroj jsem chtěl už dlouhodobě ze dvou důvodů. Za prvé se mi líbí vizuálně. A nedávno si ji pořídil kamarád, no a už to bylo, musel jsem ji taky mít.
Po přivezení domů byla kromě drobných nedostatků v překvapivě dobré kondici, takže jenom omytí, výměna oleje, brzdovky a baterie.
Jezdí se na ní příjemně, není to žádný trhač asfaltu a ani mi to nevadí. Mám ji na jízdu kolem komína a na občasné polňačky. Chová se čitelně a nezáludně. Co se mi úplně nezdálo byly původní brzdové hadice, neumožňovaly využít brzdný účinek na 100 procent, ale to jsem vyřešil pancéřovými od Hel a novýmy kotouči od Brembo. Po výměně originálního výfuku za nerezový Laser se znatelně lépe sbírá od nízkých otáček a má mnohem lepší hluboký zvuk.

marafzs600
marafzs600 napsal 27.01.22 v 23:03 10b.

eden z posledních kvalitních železných jednobuchů s karburátorem souhlas

millis21
millis21 napsal 27.01.22 v 10:20 10b.

Jo mám uplne stejnou v garazi kupoval otec v roce 2001 novou a porad super na litacku po Jesenikach. Tak at to jezdi

callowsick
callowsick napsal 27.01.22 v 09:43 10b.

o týhle motorce jsem si dlouho snil