Honda VT 750C Shadow (2000)

Vlastník Kritix
Vloženo 13.2.2022
Aktualizováno 13.2.2022

Nádherná motorka která se mi líbila už před lety když měl bratr stejnou. Teď sem si konečně jednu pořídil taky.

Suzuki VZ 800 Marauder: Protože má 2Kw přes limit skupiny A2.

První dojmy - Zatím sem se na ní nesvezl, protože počasí nepřeje a ještě chvíli asi nepopřeje. Ale Mám alespoň čas dát všechno dopořádku abych mohl vyrazit hned jako trochu vysvitne slunce.

Motorku bych doporučil pro - Nejspíš pro začátečníky jako sem já, kteří nejsou uplně drobné postavy. 750 s vykonem který se vleze do A2 moc není. Nicméně brácha byl s tou samou spokojenej několik let a jen těžko se mu s ní loučilo, a ten už má něco naježděno.

Doplňky na motorce - Motorku sem koupil s padáky, plexi a bočními kufry, nicméně ani plexi ani kufry se mi tam nelíbí, takže šly pryč. Padáky sou na druhou stranu věc nádherná na určitě i praktická, takže ty zústanou. Časem přidám další fotky až bude vypadat tak jak bych si přál.

O pořízení motorky sem snil už dlouhé roky, řidičák mám už od 18 ale od té doby sem na ničem ani neseděl, nebyl buď čas, nebo peníze, nebo pro jistotu ani jedno.
Teď ve 32 letech se to konečně podařilo, chopper nebo cruiser byla pro mě jasná volba. A po dlouhém vybírání nakonec padla volba na hondu shadow, čirou náhodou dokonce ve stejné barvě jako míval brácha.

Motorka mi zatím stojí u bráchy v garáži a čeká nás ještě nejáká práce než bude připravená vyrazit. Výměna kapalin, nové gumy a řetězovka, moji bráchové se naštěstí narozdíl ode mě vyznají, takže mě má všechno kdo naučit.

Při cestě na evidenčku kvůli přepisu se ukázalo že je děravá nádrž, naštěstí to byla ale jen opravdu malá dírka a dnes se nám ji podařilo najít a (Doufejme - ukáže čas) úspěšně zalepit dvousložkovým lepidlem.

Než budu moct vyrazit na cesty, tak nás čeká ještě nějaká práce a taky se musí trochu zlepšit počasí, ale už se těším jak malej kluk na vánoce!

Kali88
Kali88 napsal 13.04.22 v 21:52 10b.

Přeju hodně spokojených kilometrů

SlimM
SlimM napsal 27.02.22 v 23:33 10b.

Vítej do rodiny. Ať dělá jen radost!

Kritix
Kritix napsal 13.02.22 v 17:41

Dík.
No podle odřenýho zrcátka a plexi asi někde padla ze stojanu, ale oba bráchové ji projeli a říkali že dobrý, jen ta mrcha dírka v nádrži se ukázala až když sme dali plnou. Tak snad se nic dalšího neukáže.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 13.02.22 v 17:36 10b.

Jo to dobrý stroj. Pokud s tím někdo někde nešvihnul a nebo nezanedbával těch 20 let údržbu, tak si pojezdíš v dané výkonnostní kategorii dobře. Tak parádní sezonu a ať děla jen radost.