Suzuki GSX 750 (2001)

Vlastník CharlesD
Vloženo 28.2.2022
Aktualizováno 28.2.2022

Moje druhá Inazuma. Potřeboval jsem motorku pro dva a na delší výlety. Používám už přestavěnou dvanáctku a jsem s ní spokojený, takže 750 v sériovém stavu byla jasná volba.

První dojmy - Koupil jsem velmi zachovalý a zcela sériový stroj, který měl jen drobné chybičky. Nehezkou barvu a klasický problém Inazum s prosakující nádrží u příruby plováku. Obojí se podařilo vyřešit.

Doplňky na motorce - Zatím bez doplňků, ale ze starých dob mám sadu kufrů a lešení přímo na Inazumu a možná dám jiný výfuk. A taky jsem použil přední vidlici co mi zbyla z dvanáctky, protože ta má lepší brzdy od Bremba, než jsou originál Nissin na sedmpade.

Mám rád klasický motorky a taky větší stroje. Takže různý MG V7, nebo Kawy W800 a jim podobný se mi líbí, ale jsou to povětšinou takový hubený malý odstrkávadla, který nemají ani moc výkonu. Protože už léta jezdím Inazumu 1200 a sobecky jsem si ji přestavěl na jednosic, abych eliminoval přídavnou váhu a řeči mojí paní na tandemu, bylo nutné, když syn dorostl a projevil chuť přestoupit ze sajdy na jednostopý stroj, pořídit něco pro dva chlapy. Takže volba byla jasná.

Sefi21
Sefi21 napsal 01.03.22 v 22:00 10b.

Máš to pěkný Kadle, jako vždy

Kali88
Kali88 napsal 28.02.22 v 22:12 10b.

krásnej kousek

Matesimo
Matesimo napsal 28.02.22 v 16:36 10b.

hezky prokoukla v nových barvách

Čadil
Čadil napsal 28.02.22 v 12:22 10b.

Guga
Guga napsal 28.02.22 v 07:48 10b.

Hezky pěkně