Honda Forza 300 (2016)

Vlastník kaw.38
Vloženo 5.3.2022
Aktualizováno 2.12.2023

Pořízeno pro cesty do práce , na menší nákupy a krátké popojíždění

První dojmy - Vystřídal jsem několik skútru -Yuki Fairy 125 , Honda Forza 250 , Honda FJS 600 , Peugeot Satelis 250 , Honda SW400T. Po zkušenostech Honda Forza 250 jsem věděl co mužů očekávat.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo hledá pohodli s úsporným agregátem Hondy.

Doplňky na motorce - Nosič horního kufru , kufr - Givi Maxia 2 , rozšířeni zrcátek , chrániče rukou Storm S1 , vyhřívané rukojeti Oxford.

V minulosti jsem vlastnil Honda Forza 250 , tudíž jsem tušil do čeho půjdu. Skútr ma hezké zpracováni výkon motoru je dostačující. Posed ma pohodlný s místem na nohy mohli udělat vetší rezervu. Kolena mam těsně u palubovky , zbývá mi snad pul centimetru. Hold je to dan za moji výšku. Při dnešních cenách benzinu koupeno na dojížděni za práci. Spotřeba 3,5 litru byla rozhodující. Evidenční za námi , už jen pěkné počasí a jezdit.

14.5 2022 - Při vši smůle mi 14 dni po koupi začal skútr hučet a klepat se při rozjezdu. Tipoval jsem spojku v servise zjistili praskly variátor. Rozhodoval jsem se mezi originálem nakonec jsem vybral Mallosi Multivar 2000. Při jednom jsem nechal namontovat vyhřívané Hefty na podzim se hodí. Doufám že jsem všechny chyby vychytal a bude jen sloužit.

20.11 2023 - Naprosto spolehlivý pracant. Krom výměny zadních brzdových desek , které šly už na kov je Forza nedocenitelný stroj s nízkou spotřebou paliva bez větších finančních nároku na údržbu. Používám ho každý den na dojížděni do práce 18 tam a 18 zpátky + po městě .

2.12 2023 - Tak jsem ho pustil do světa. Sloužil mi dvě sezóny velice spolehlivě. Foto na rozlučku muselo být.

vasa1975
vasa1975 napsal 31.12.22 v 22:13 10b.

Myschan
Myschan napsal 08.03.22 v 10:11 10b.

Hezký stroj a to elektricky stavitelné plexi je dobrá věc. Ať slouží