Yamaha XV 1900 Midnight Star (2008)

Vlastník jjardas
Vloženo 12.3.2022
Aktualizováno 12.3.2022

Fakt velká motorka, poctivý kus železa

První dojmy - Skvělý stroj, pohodlné ježdění, dostatek výkonu, dobře ovladatelná i přes svoji vyšší hmotnost. Trochu nezvyk na chování motoru v otáčkách pod 1500/min., nad 2000/min perfektní zátah na jakoukoliv zařazenou rychlost

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro zkušenější jezdce

Doplňky na motorce - padáky, plexi, přídavná světla, kufry, výfuk Vance&Hines

Motorku jsem koupil na inzerát 30.listopadu loňského roku, takže bylo čekání do jara dlouhé
Zatím mám s ohledem na venkovní teploty najeto jen asi 200km, ale celkové nadšení ze stroje nepopsatelné.
Motor táhne jako ďas, brzdy fungují příkladně i s váhou, kterou musí zvládnout, cestovní rychlost do 120km/h úplně v pohodě a motor táhne neúprosně téměř pořád.
Oproti doposud ježděnému stroji Dragstar 1100A Classic zase o posun o kus dál a velká spokojenost.
Díky osazenému výfuku Vance&Hines je tento stroj nejen vidět, ale i slyšet

jjardas napsal 13.05.22 v 14:44

Ahoj Štěpáne,
díky za pochvalu

To je pešek s tou hřídelí Bohužel nevím o nikom, kdo by mohl mít stahovák, ale napadá mě Bimbo-ze-Žižkova (http://bimbo-ze-zizkova.motorkari.cz/), ten se v motorce hrabe pořád, ten by mohl mít, ale nevím, osobně ho znám jen nepřímo ze srazů, každopádně za zeptání nic nedáš...

Mně se DragStara ještě nepodařilo prodat, lidi asi nemají peníze.

Měj se a ať to dopadne nějak rozumně. Jarda (ČL)

Péša74
Péša74 napsal 13.05.22 v 11:17 10b.

Ahoj Jardo , Krasná motorka , já sem letos na jaře o ní začal uvažovat že si jí také pořídím...a jak už to tak bývá prodal bych mýho draka.. Jak rychle ten nápad přišel...tak se mi rychle rozplynul.. ! Ustřihla se mi minulý víkend výstupní hřídel na kardan co koouká z převodovky...a je vymalováno a o sny i ježdění postaráno . Nevíš o někom kdo by mohl mít spešl stahovák Přípravek.. na povolení matice té hnací hřídele co je uvnitř když se rozpůlí motor . Je to trubka která se po rozpůlení motoru nasune na tu hřídel a má na na svém konci Vnější zubatý zámek , Moc Díky za případné info , měj se a kolama Dolu Štěpán z Veselé u DC

jjardas napsal 20.03.22 v 08:34

Díky.
Svatá pravda, je to pecka. DragStar 1100A jede taky moc dobře, ale tahle lokomotiva je zase o kus dál.
Díky za tip na sraz, třeba to vyjde

Chenzee
Chenzee napsal 20.03.22 v 05:45 10b.

Gratuluji k pořízení lokomotivy. Ať dělá jen radost. Ten zátah je návykovej Strojovna trochu jiná, než ostatní XVčka ... takže i když jde o celkem běžný model, každý si konkrétně této všimne a zapamatuje si ji

P.S. https://www.motorka...akce/akce/?aid=13758

jjardas napsal 14.03.22 v 07:10