Honda ADV 350 (2022)

Vlastník KALLIIS
Vloženo 13.3.2022
Aktualizováno 15.3.2022

ADV 350 - je to perfektní stroj na české silnice..., pohodlnej a výkonej, tak akorát

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně) - Perfekní přístup! Mohu jedině doporučit. Dodání i ostatní věci zařízené přesně dle domluvy.

První dojmy - Už při představení jsem si byl z 90% jist, že to bude to co chci. Objednání bylo tedy už jen o tom, který prodejce bude mít první moji namyšlenou variantu. Prvních pár metrů jízdy a věděl jsem, že to nebyl krok špatným směrem.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv komu se tato koncepce líbí a zamlouvá.

Doplňky na motorce - Originální kufr Honda Keyless, originální vyhřívané gripy

Je to hodně specifický stroj... Je to skútr co vypadá jako cestovní enduro, a když se na něm člověk sveze, tak zjistí, že on úplně jen jako nevypadá.
Můj pohled je takový - motor je klasika spolehlivý jen s "upgradem" na 330ccm, ale zbytek je naprosto nový. Na to, že to je skútr, tak nepocituji žádné kroucení nebo nejistotu.. je to krásně tuhý stroj a po pár kilometrech mi nepřijde, že jedu na skútru. Jediný co mi to připomene je ten super pocit, že nemusím řadit.. Posez je velmi příjemný a připomíná velice jízdu na vetším bráchovi X-ADV 750. Celkově je mu jízdně podobný a je to možná i záměr ze strany Hondy. Na výjezdy v lese to dělané není, ale polní cesty a podobně, tak to nebude problém.
Shrnuto tedy, je to velice příjemná jízda. Variátor je nastaven velice příjemně, motor hezky využije svůj kroutící moment a zárověň netočí nesmyslné otáčky, zkrátka Honda
Vzhledem k mé dosavadní profesi, mám možnost porovnat s hodně, opravdu hodně stroji typu skútr a tohle je opravdu povedený stroj. Za tuto cenu pokud chce někdo pořádný stroj na denní jízdu do zaměstnání (za předpokladu, že vlastní skupinu A2 min.) tak je to jasná volba. Další postřehy později.
Zatím zajíždíme.

KALLIIS
KALLIIS napsal 17.03.22 v 19:59

gmlica Díky, taky pěkný to tvoje

Lubos740 kufr se dá oddělat bez nářadí za pomocí klíčku (kufr má zámek na oddělání z nosiče), který každý dostane ke skútru. Elektro vede jen do nosiče, podle všeho.

Lubos740
Lubos740 napsal 17.03.22 v 14:42 10b.

ahoj, tiez zvažujem rovnakú kúpu, preto by som sa Ta rad opytal, na ten original Honda top box. Dá sa lahko odmontovať? Myslím oddelit bez náradia od tej základne, napriklad ked si chcem cely box zobrat so sebou. Nie je tam nejaka kabeláž? Diky, nikde totiz neviem najst tuto info.
Lubos

gmilca
gmilca napsal 16.03.22 v 16:35 10b.

KALLIIS
KALLIIS napsal 15.03.22 v 22:03

Díky

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.03.22 v 13:49 10b.

super