CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 7.4.2022
Aktualizováno 5.3.2024

Vloženo: 23.01.2023, Uskutečněno: 12.01.2023, Stav tachometru: 9018 km, Zhlédnuto: 4 539x

Minule jsem sice říkal, že zřejmě nevydržím a vyzkouším, jak se ten softwarový update projevil, ale nakonec jsem to vydržel. A těch pár ujetých kilometrů při cestě pro benzín (prémiový a snad bez biosajrajtu) mi odpovědi na otázky nedalo. Matyldu jsem každopádně ze zimního spánku na chvíli probudil, abych ji odvezl na důkladnou přípravu před novou sezónou k importérovi, tedy do Journeymanu ve Strančicích. Servisní interval je sice dlouhých 15 000 km, ale důležitější je, že se blíží to "anebo jednou za rok". Takže proběhne takový ten olej atd. K tomu navíc v centrále zkontrolují, že je v motorce stažený ten úplně nejvíc nejposlednější softwarový update, a navíc Matyldě nadělí sadu doplňků. V téhle oblasti totiž proběhl velký pokrok od loňska, kdy jste si k verzi Touring (naše motorka) mohli pořídit už akorát hliníkové kufry. Teď je seznam příplatkové výbavy poměrně dlouhý, něco jsou blbinky, něco důležitější věci, jako třeba větší kufry od Shadu. Uvidíme, jak to Matyldě bude slušet!

• S novým obutím

Někdo sjíždí gumy na plátno, dokud je tam vzorek, jsou pro něj pořád dobré. Maxxisky na naší Matyldě mají pořád vzorku habakuk, jenomže vzhledem ke stylu používání, kdy toho najezdí opravdu hodně rovně s nemalým poměrem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2023
    Uskutečněno: 23.05.2023
  • Matylda v novém aneb Sezóna zahájena

Přesně dva měsíce jsme nechali Matyldu u dovozce, společnosti Journeyman, ve Strančicích u Prahy, aby ji na sezónu nachystali do gala. Proběhl roční servis, kilometrově to sice ještě bylo hodně daleko (800MT má interval

Vloženo: 24.03.2023
    Uskutečněno: 23.03.2023
  • Zazimováno! Nebo ještě ne?

Je tu listopad a po nadprůměrně teplém říjnu už se opravdu podzim hlásí o svá práva. Takže jsem usoudil, že by si Matylda zasloužila už pořádně vypucovat a uložit k zimnímu spánku. Možná ji čas od času probudím, když se

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.11.2022