Derbi Senda 50 (1997)

Vlastník Diesell46
Vloženo 9.2.2007
Aktualizováno 15.3.2015

Sem s ní moc spokojenej.Je to proste moje kraska!!Ja mám řidičák AM od 15 let takže je to dobrá mašina. Jezdim cross s klukama co mají 125 a stíham je! Staví se dobře na zadní!Je to dvoutaktní jednoválec s výkonem 6 KW / 8 PS. Mám ji asi jeden měsíc a js

První dojmy - ...

Zkušenosti: No řídil jsem dost motorek, ale učil sem se na fechtlovi jako skoro každý a pak sem vlastnil a pořád vlastním Italjet Formula a Derbi Senda. A Italjet bude brzy na prodej a v létě i Derbi - půjdu do silnější!!

Cesty: Jenom nějaké malé vyjízdky, srazy s kamosema a v olbramu vampires (www.vampires.cz) No jinak les, polnacky a CROSS

Další info: Jede asi 80 km/h a už to řve, ma 6 KW / 8 PS, Teď mám nově stříklej výfuk a nový pneu v zadu polodrap MITAS za 1100kč. A az si udelam ridicak A1 tak sem chtel yamahu DT 125, ale ted se mi zacli libit cestovni endura jako napr.: Honda 125 Varadero nebo Aprilia Pegaso 125 atd.

napsal 21.12.07 v 14:57

cuz fakt jede 85-90km/h fakt<br />

napsal 06.11.07 v 21:57

zdarec mam taky Formulu50 LC a taky nemam vspod kapotu! jaks to udelal??? Me totiz kdyz jedu v desti tak mi to blekotaaaa jak koza! Mohl bys mi nejak poradit??? Diky! Italum zdar!

napsal 03.11.07 v 20:32

Už mi prodáš ten nosič??? Dám za něj kolik si řekneš

Kurtak
Kurtak napsal 27.10.07 v 21:25

prijemna zmena opravdu<br />

smazany47908
smazany47908 napsal 26.08.07 v 05:48

to xXx: ty voe tobě to musí jet hroznou sračku když máš spotřebu 3litry. to stím jezdí tvoje máma do lesa na kopřivy ne?