Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Milda69
Vloženo 9.4.2022
Aktualizováno 27.4.2024

Honda CBR 1000rr sc57 b 126kw nyní 146tkm najeto.

První dojmy - Jsem nadmíru spokojen.

Při koupi této konkrétní motorky jsem měl strach, protože měla najeto 128tkm a čekaly mě nemalé opravy. Tak musím uznat, že vše v pohodě, až tedy preventivně vyměněny rozvody + obě váčky, změřeny ventilové vůle, lanka plynu + seřízení a seřízení volnoběhu. Momentálně naprostá spokojenost. Vše provedeno vlastnoručně. Po 2 letech doplňuji, jako další oprava kterou jsem špatně nesl, byl nekvalitní benzín i když to byla Verva100. Došlo na čištění palivového vedení a benzínového čerpadla. Následně na to jsem měnil svíčky a měřil zapalovací cívky, kde jsem zjistil, že 3 cívky jsou vadné. V tu chvíli proběhlo váhání, kde sehnat funkční a tak jsem po dlouhém rozhodování objednal originální zapalovací cívky přímo z Japonska. Zajímavá zkušenost.

context
context napsal 27.04.24 v 21:04 10b.

Nádherný farošek i krásný nájezd to se jen tak nevidí, přejí minimálně ještě jednou tolik km a ať ti dělá jenom radost

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 20.09.23 v 11:12 10b.

Hezký kousek a dobře napsáno.Já jsem taky naprosto spokojen. Přeju hodně zábavy.

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 24.11.22 v 15:26 10b.

Ten nájezd je víc než slušný až se tomu nechce věřit, když někdo prodává moto má to max. 65,i při tomhle nájezdu občas z toho někomu už vypadne ojnice
Kromě tebou zmiňovaných vaček se jinak nic na motoru neměnilo (lágry na klice, pístní kroužky ,jaký byl případný stav nikasilu pokud jsi to kontroloval)? Sorry ,že se tak vyptávám ,ale opravdu s tím nájezdem nevím o žádné další SC57. Přeju hodně spokojený a bezporuchových km. Možná by to chtělo k moto dát deník tohle je jasný důkaz ,že SBK stroj pokud je náležitě postaráno nemusí v 50K Km být nutně už za zenitem.

ingott
ingott napsal 10.04.22 v 10:26 10b.

Krásný fároš. Podle tvého popisu to vypadá, že pověsti o kvalitě Hondy nelžou.